“Dobré pivo”

Kuchyně: Evropská, Česká, Východoevropská
Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Obědy, Večeře, Snídaně, Rezervace
Recenzováno: 8. října 2017

Restaurace je v centru, kousek od Orloje, zastrčená v malé boční uličce. Prostředí je útulná, v restaurantu je pár stolů. Obsluha rychlá a úslužná. Pivo velmi Dobré (Plzeň).

Datum návštěvy: říjen 2017
Poděkujte uživateli asena20.

Recenzováno: 6. září 2017

Restauraci jsme testovali jako jednu z možností, kam vzít příbuzné z ciziny. I přesto, že jde o poměrně malou restauraci (rezervaci bych rozhodně doporučoval, i na oběd o víkendu), čekali jsme na jídlo poměrně dlouho. Nicméně bylo chutné (panenka se sýrovým přelivem, šťouchané brambory). Přítelkyně měla cibulačku, o které se vyjádřila jako o celkem běžné a u mé porce soudila, že to není tak zcela panenka.

Pivo by mohlo být studenější, zvlášť v tako horkém dni, kdy jsme tam byli.

Restaurace je útulná, s klasickou "sedláckou" výzdobou uvnitř (staré trakaře, vidle atd.).

Datum návštěvy: srpen 2017
Poděkujte uživateli richard_spitzer_1967.
Recenzováno: 28. května 2017 prostřednictvím mobilu

Zavolal jsem kamarádovi po nějakém čase,kdy jsme se neviděli a při dvou pivech jsme si skvěle popovídali,vřele doporučuji...

Datum návštěvy: červen 2016
Poděkujte uživateli Radek P.
Recenzováno: 16. února 2017

Tady se opravdu dobře najíte. Chodíme sem aspoň deset let, skvělé je všechno s masem - od tataráku po žebírka nebo steak s fazolkami.

Datum návštěvy: leden 2017
Poděkujte uživateli Lenka O.
Recenzováno: 31. prosince 2016

Restauraci jsme navštívili v polovině prosince 2016. Obsluha na nás byla velice nepříjemná. Když jsme požádali o kohoutkovou vodu, velice neslušně nás slečna odbyla. Celkové chování personálu bylo velice neprofesionální. Nejvíce mě ale zarazily ceny, které byly oproti internetu o 30 - 80 Kč vyšší. To jsem opravdu nečekala a vzhledem k tomu, že se jednalo o slavnostní oběd to byla opravdu čára přes rozpočet. Restaurace nyní již několik týdnů má na svém profilu u jídelního lístku - již brzy zde, jsem tedy zvědavá, zda se odváží dát tam reálné ceny. Opravdu velice nedoporučuji. Jídlo bylo opravdu průměrné a za ty peníze ani náhodou, natož když jste nuceni si k tomu dát vodu (aquila 0,75 l za 80 Kč), to už je opravdu přes čáru.

Datum návštěvy: prosinec 2016
2  Poděkujte uživateli Veronika P.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Mlejnice, si také prohlíželi

Už jste navštívili Mlejnice? Sdílejte své zkušenosti!