“Pan”
Recenze Las Adelitas

Las Adelitas
Č. 1 505 z 5 665 Restaurace v Praze
Recenzováno: 1. února 2017 prostřednictvím mobilu

Moc hezká restaurace. Jídlo výborné a příjemná obsluha z větší poloviny dokonce pravděpodobně mexická.

Poděkujte uživateli Miroslav U.

Recenzováno: 2. ledna 2017

Víc než jídlo samotné, mě lákají drinky, které zde dělají. Chodíme sem pravidelně na margaritu s marakujou. Jídlo je fajn, ale nic extra. Obsluha je vždy velmi milá. Někdy se stane, že Vás obsluhuje někdo, kdo nemluví česky, což podporuje autentičnost mexického prostředí.

Poděkujte uživateli Šárka G.
Recenzováno: 20. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Do Las Adelitas jsme sli poprve. Byli jsme vsichni naprosto spokojeni i babicka s dedou :). Barman nam k pripitku stylove namichal margaritu a rozlil do panaku. Nase slecna servirka byla velice ochotna. TIP: nachos si dejte ve dvou - je jich poradna kupa. A od 15:00 jsou drinky v akci ! A moje parillada byla naprosto vytecna.

Poděkujte uživateli Big_Zuu.
Recenzováno: 25. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Takové jídlo jsem v Mexické restauraci ještě neměl. Musím říct, že jsem si objednal jídlo, o kterém jsem měl úplně jinou představu než to jaké přinesli na talíři, nicméně chuť byla vynikající. Rád si návštěvu v této restauraci s příjemným prostředím a obsluhou zopakuji.

Poděkujte uživateli Václav P.
Recenzováno: 28. února 2016

Musím říct, že jedním z důvodů návštěvy tohoto podniku bylo, že nám vyjel v seznamu restaurací s bezlepkovým menu. Musím konstatovat, že volba tohoto podniku nebyla vůbec špatná a určitě se ještě vrátíme, Prostředí je velmi pěkné, personál ochotný a milý - i co se týče naší specifiky s bezlepkovým jídlem - slečna servírka se ubezpečoval kdo přesně má tuto dietu a ještě nechala vyměnit rýži za nákladaný kaktus. Číšník, Kostaričan, byl také velmi milý a ochotný. Jediné co bych vytkl, že celku rozumým cenám jídel neodpovídají ceny nápojů a třeba vůbec chybí kohoutková voda. Tady by se nějaká změna stát určitě mohla. Jinak, ale doporučuji navštívit.

Poděkujte uživateli Ludekj.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Las Adelitas, si také prohlíželi

Už jste navštívili Las Adelitas? Sdílejte své zkušenosti!