“Small”
Recenze Las Adelitas

Las Adelitas
Č. 1 505 z 5 665 Restaurace v Praze
Recenzováno: 4. června 2017 prostřednictvím mobilu

Restauraci jsme navstivily nahodou s kamaradkou. Ma velmi prijemnou zahradku i milou v zasade cizojazycnou obsluhu. Bohuzel docela nas zklamalo jidlo. Porce byly opravdu male a chut nijak vyrazna (daly jsme si kombinaci tortil). Dezert byl o hodne lepsi, velmi sladky,ale s cernou kavou vynikajici. Skoda,ze obsluha trochu vazla. Pokud mate radi zivou mexickou hudbu behem jidla,tady si prijdete na sve.

Poděkujte uživateli sandrusa.

Recenzováno: 6. května 2017 prostřednictvím mobilu

Meli jsme rezervaci na rodinnou veceri. Cekacka na stul pul hodiny. Pri tom cekani cekani na pivo 15 minut. Personal neumel cesky, anglicky relativne. Personal nezna alergeny. Jidlo moc dobre! Ale na vsechno jsme cekali strasne dlouho. Cekala bych jako omluvu za x cekani, ze dostaneme dezerty zdarma. Ani to ne. Strasny zklamani a uz nikdy vic! Plus davam za zivou hudbu.

Poděkujte uživateli Iva W.
Recenzováno: 6. února 2017 prostřednictvím mobilu

Výborné drinky, to je to, oč tu běží. Skvělé posezení, když je venku hezky. Jídlo opravdu vůbec nic zvláštního, na večeři bych sem chodit opravdu nemusela. Prostě pár drinků a jít.

Poděkujte uživateli Golfistka1.
Recenzováno: 5. února 2017 prostřednictvím mobilu

Restauface se nachází na Jiřího z Poděbrad. Pěkný interiér, ale na mě málo osvětlený. Obsluha trochu pomalejší, ale milá. Jídlo kolem 200 Kč za osobu, ale velké porce!Moc dobré tacos! Jídlo je tu skvělé. Zkuste!

Poděkujte uživateli Phuong L.
Recenzováno: 1. února 2017 prostřednictvím mobilu

Moc hezká restaurace. Jídlo výborné a příjemná obsluha z větší poloviny dokonce pravděpodobně mexická.

Poděkujte uživateli Miroslav U.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Las Adelitas, si také prohlíželi

Už jste navštívili Las Adelitas? Sdílejte své zkušenosti!