“Žádná hitparáda”
Recenze Las Adelitas

Las Adelitas
Č. 1 500 z 5 670 Restaurace v Praze
Recenzováno: 4. října 2017

Do restaurace jsme šli s poměrně velkým očekáváním autentického mexického jídla. Slušný začátek ve formě velmi dobrého quacamole a tequillas byl rychle degradován velmi zváštní quesadillou...Nechci říct, že propadák, ale zkrátka průměr - foto. Obsluha komunikující jen v angličtině pro nás sice bez problému, ale asi to taky není ideální.

Poděkujte uživateli MShawnLynch.

Recenzováno: 12. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Restaurace je na Vinohradech blizko
nam. Jiriho z Podebrad, kde je velke mnozstvi restauraci a kavaren. Sveho druhu vsak nema konkurenci. Stylovy vkusny interier s portrety Fridy Kahlo je dokonaly. Restaurace ma dve patra a zahradku, presto doporucuji rezervaci. V nabidce najdete ruzne druhy tradicnich mexickych tortill s vyberem masovych naplni. Vyzkouseli jsme burrito s kurecim masem a flautas s masem tri druhu. Oboji doporucuji. Urcite si vyberete i z nabidky napoju.

Poděkujte uživateli Hana S.
Recenzováno: 13. června 2017

Tato restaurace je poměrně vyhlášená, nicméně mě moje dnešní návštěva absolutně zklamala. Nikdo z obsluhy si nás během cca 15 minut od posazeni nevšímal a když jsme samy požádaly o jídelní lístek, tak jsme ho sice dostaly (s kyselým výrazem) ale nikdo se neměl k tomu aby se následně zeptal, co si objednáme. Strávily jsme tam asi 30 minut čekáním na obsluhu a nic-totální ignorace.

Poděkujte uživateli Lilliandrah.
Recenzováno: 4. června 2017 prostřednictvím mobilu

Restauraci jsme navstivily nahodou s kamaradkou. Ma velmi prijemnou zahradku i milou v zasade cizojazycnou obsluhu. Bohuzel docela nas zklamalo jidlo. Porce byly opravdu male a chut nijak vyrazna (daly jsme si kombinaci tortil). Dezert byl o hodne lepsi, velmi sladky,ale s cernou kavou vynikajici. Skoda,ze obsluha trochu vazla. Pokud mate radi zivou mexickou hudbu behem jidla,tady si prijdete na sve.

Poděkujte uživateli sandrusa.
Recenzováno: 6. května 2017 prostřednictvím mobilu

Meli jsme rezervaci na rodinnou veceri. Cekacka na stul pul hodiny. Pri tom cekani cekani na pivo 15 minut. Personal neumel cesky, anglicky relativne. Personal nezna alergeny. Jidlo moc dobre! Ale na vsechno jsme cekali strasne dlouho. Cekala bych jako omluvu za x cekani, ze dostaneme dezerty zdarma. Ani to ne. Strasny zklamani a uz nikdy vic! Plus davam za zivou hudbu.

Poděkujte uživateli Iva W.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Las Adelitas, si také prohlíželi

Už jste navštívili Las Adelitas? Sdílejte své zkušenosti!