“Příjemné překvapení ”
Recenze Las Adelitas

Las Adelitas
Č. 1 448 z 6 156 Restaurace v Praze
Recenzováno: 21. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Hledali jsme opravdovou mexickou restauraci s pravým autentickým jídlem. Protože mexickou kuchyň moc neznám a nechtěli jsme pseudomexické jídlo, byla nám rádcem příbuzná, která žije trvale v Americe a tuto kuchyni dobře zná a má ji tzv. nachutnanou od rodilých mexičanů. A vybrali jsme opravdu dobře. Vše co jsme mohli ochutnat bylo výtečné. Od drinků až po jídlo. Vše chutnalo jak má. Připočtu li příjemný a ochotný servis, není co této restauraci vytknout. Rádi se sem zas určitě vrátíme..

Poděkujte uživateli JinJang.

Recenzováno: 13. srpna 2018

Chodím sem často a jsem vždy spokojena. S ostatními pobočkami nemám zkušenost, ale tady jsem se ještě nikdy nezklamala.
Personál je vždy milý, i když často vládne jen španělštinou/angličtinou :-) Objednávky jsou vyřizovány rychle a často se obsluha ptá, jestli si ještě něco nedáme apod. a to i když je velmi plno.
Večer doporučuji rezervaci.

Poděkujte uživateli Dita F.
Recenzováno: 13. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Nebyla jsem zde poprvé ani naposled. Když mexickou kuchyni, tak Las Adelitas. Je to jistota, že si tam vždycky pochutnám. Nejoblibenější jsou nachos s trhaným vepřovým masem, tacos, guacamole. Drinky maji taky jiné než všude jinde. Za mě super. :)

Poděkujte uživateli nehudka.
Recenzováno: 11. května 2018 prostřednictvím mobilu

Zajímavý interiér, obsluha si ani po 3.kontaktu bohužel nepamatovala že mluvíme česky. Jídlo průměrné, nepálivé - ikdyž jsme si objednali pálivé. Nemám pocit, že bych se tam chtěla vracet, nestojí to za to. V okolí je mnoho zajímavějších míst

Poděkujte uživateli 987luciek.
Recenzováno: 5. května 2018 prostřednictvím mobilu

Navsivili jsme s prateli tuto restauraci, jidlo zajimave vzhledem , ale prumerne chuti, nepalelo, ani nam nebyli nabidnuty zadne chilli papricky. Pomalejsi obsluha a napoje jsme dostavali postupne napreskacku.

Poděkujte uživateli Janca55.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Las Adelitas, si také prohlíželi

Už jste navštívili Las Adelitas? Sdílejte své zkušenosti!