“Nádherná restaurace v centru Prahy”
Recenze U Dvou Pánů

U Dvou Pánů
Recenzováno: 16. března 2018 prostřednictvím mobilu

Tuto restauraci můžu jen doporučit. Skvělé jídlo a milý personál.Interiér je moc příjemný a útulný. Venku je krásná zahrádka s výhledem na Ovocný trh.

Datum návštěvy: březen 2018
Poděkujte uživateli rarahro.

Recenzováno: 26. srpna 2017

Krásné místo, zajímavý interiér. Dobré jídlo a pití. Výborná obsluha.Tady by si polní kurát Otto Katz lehce zasekl slušnou sekeru. Ale stojí to za to!

Datum návštěvy: srpen 2017
Poděkujte uživateli josql.
Recenzováno: 26. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

Skvělé místo v samém srdci Prahy. Kazdodenní nabídka jídel,profesionální a sympatický personal,výborná atmosfera.. Číšník Jindřich mi doporučil předkrm, a jako hlavní chod nabídl pečená žebra podávána s rajčatovou salsou, domácí bbq omáčkou,a smetanovým dipem.. Jidlo bylo naprosto bezkonkurenční,pro me jedna z nejlepších restauraci v Praze.

Datum návštěvy: duben 2017
Poděkujte uživateli Martin M.
Recenzováno: 23. listopadu 2016

Ideální na promoční hostinu, jelikož restaurace je hned naproti Karolinu. Jídlo je výborné, personál příjemný a ochotný, ceny ucházející. Byli jsme velmi spokojeni.

Datum návštěvy: listopad 2016
Poděkujte uživateli sosake.
Recenzováno: 8. srpna 2016

Je velice tezko najit restauraci v centru Prahy,zamerenou na ceska jidla, ktera ma vyjimecnou kvalitou a zaroven normalni ceny.Ale ted jsem ji nasla! U dvou Panu jsem mela prazskou sunku jako predkrm, servirovana s domacim chlebem a cerstvym chrenem. Chutnala vyborne. Jako hlavni jidlo ochutnala jsem pstruha, ktery me taky nezklamal. Vse bylo bez chyby. K tomu pozorna obsluha, Co vic k tomu dodat?.Urcite potesi i obrovsky vyber piv ale ja jsem jsi dala limonadu. Mají naprosto luxusní domácí limonády. Urcite se tam vratim.

Datum návštěvy: srpen 2016
Poděkujte uživateli Basia F.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Dvou Pánů, si také prohlíželi

Už jste navštívili U Dvou Pánů? Sdílejte své zkušenosti!