Recenzováno: 5. dubna 2019

Byl jsem zde již několikrát a vždy spokojen.Blízko metra a celkem klidné prostředí.Kousek je tunel,kterým se dodtanete k památníku na Vítkově,odkud je krásný pohled na Prahu.V blízkosti je plno obchodů a restarací.

Datum pobytu: duben 2019
Poděkujte uživateli Departure07011839656.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Charles Central, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. dubna 2019

Velmi nás potěšilo vaše kladné hodnocení našeho hotelu. Budeme se snažit ze všech sil, abychom naplnili vaše očekávání i při příští návštěvě.

Recenzováno: 9. března 2019

V tomto hotelu jsem stravil 3 noci. Misto bylo perfektni, nicmene pokoje a sluzby uz zas tak ne. Nedaleke apartmany dokazou za stejnou cenu nabidnout lepsi sluzby.
- malo zasuvek na pokoji.
- snidane nebyla v cene.

Datum pobytu: březen 2019
Poděkujte uživateli Roam19106749377.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Charles Central, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 31. března 2019

Velice vám děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Jsme samozřejmě rádi, že uvádíte i kritické připomínky, které nám pomohou zlepšit naše služby.

Recenzováno: 1. března 2019

Dobry den,

bylo by dobré dát do koupelnu polici a silnější světlo, možná i dvere mezi chodbu a pokoj. Je škoda, že se dá parkovat jen v garážích Alberta.
Jinak velice čisto, personál příjemný a ochotný. Snídaně výborné !

Datum pobytu: únor 2019
Poděkujte uživateli Flyer34978855647.

Velice vám děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Pochvaly našeho personálu si velice vážíme. Jsme samozřejmě rádi, že uvádíte i kritické připomínky, které nám pomohou zlepšit naše služby.

Recenzováno: 18. února 2019

Personál na recepci byl velmi vstřícný, pokoj byl v 7. patře. pokoje jsou odděleny malou chodbičkou od výtahu. Pokoj byl čistý, uklizený včetně sociálního zařízení.
Mohu doporučit ubytování.
Snídaně nebyla v ceně ubytování, dokoupila jsem si ji na recepci. Na snídani byl široký výběr pečiva a teplý a studený bufet.

Datum pobytu: únor 2019
Poděkujte uživateli korabecna.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Charles Central, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. února 2019

Děkujeme za vaši pozitivní recenzi, které si velmi vážíme. Budeme rádi, když si při příští návštěvě Prahy vyberete opět náš hotel.

Recenzováno: 13. prosince 2018

Přijeli jsme na přespání sice jen na 1 noc, ale byli jsme velice spokojení. Pokoj byl čistý, pěkně povlečený. Hotel je dobře situovaný - hned u zastávky metra; i zastávka tramvaje je kousek. Takže dostupnost do centra města je velice dobrá. Neshledali jsme jediné mínus.Děkujeme :-)

Datum pobytu: prosinec 2018
Poděkujte uživateli GrandTour38662276000.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Charles Central, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. ledna 2019