Recenzováno: 22. května 2019 prostřednictvím mobilu

V tomto hotelu si nemůžu na nic stěžovat. Pokoj byl uklizený a čistý a personál byl velice milý a ochotný. Poloha hotelu je velikým plus, protože je hotel hned u stanice metra. Co se týče stravování, na snídaních nic nechybí a vše je vynikající. Pobyt jsem si velmi užila a určitě to nebyl můj poslední. :)

Datum pobytu: květen 2019
Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli TerezaUll.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Charles Central, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. června 2019

Velmi nás potěšilo vaše ocenění. Taková slova jsou pro nás vždy velkou motivací do další práce ve zlepšování našich služeb. Bude nám potěšením vás znovu přivítat v našem hotelu.

Recenzováno: 5. dubna 2019

Ubytování v hotelu splnilo veškeré očekávání. Personál byl milý, pokoj čistý a uklízený s televizi a wifi zdarma, snídaně velmi dobrá, cena pobytu velmi příznivá.
Hotel je umístěn v těsné blízkosti stanice metra

Datum pobytu: duben 2019
Poděkujte uživateli Culture60706976424.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Charles Central, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. dubna 2019

Děkujeme za vaši pozitivní recenzi, které si velmi vážíme. Budeme rádi, když si při příští návštěvě Prahy vyberete opět náš hotel.

Recenzováno: 5. dubna 2019

Byl jsem zde již několikrát a vždy spokojen.Blízko metra a celkem klidné prostředí.Kousek je tunel,kterým se dodtanete k památníku na Vítkově,odkud je krásný pohled na Prahu.V blízkosti je plno obchodů a restarací.

Datum pobytu: duben 2019
Poděkujte uživateli Departure07011839656.

Velmi nás potěšilo vaše kladné hodnocení našeho hotelu. Budeme se snažit ze všech sil, abychom naplnili vaše očekávání i při příští návštěvě.

Recenzováno: 9. března 2019

V tomto hotelu jsem stravil 3 noci. Misto bylo perfektni, nicmene pokoje a sluzby uz zas tak ne. Nedaleke apartmany dokazou za stejnou cenu nabidnout lepsi sluzby.
- malo zasuvek na pokoji.
- snidane nebyla v cene.

Datum pobytu: březen 2019
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Roam19106749377.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Charles Central, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 31. března 2019

Velice vám děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Jsme samozřejmě rádi, že uvádíte i kritické připomínky, které nám pomohou zlepšit naše služby.

Recenzováno: 1. března 2019

Dobry den,

bylo by dobré dát do koupelnu polici a silnější světlo, možná i dvere mezi chodbu a pokoj. Je škoda, že se dá parkovat jen v garážích Alberta.
Jinak velice čisto, personál příjemný a ochotný. Snídaně výborné !

Datum pobytu: únor 2019
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Flyer34978855647.

Velice vám děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Pochvaly našeho personálu si velice vážíme. Jsme samozřejmě rádi, že uvádíte i kritické připomínky, které nám pomohou zlepšit naše služby.