Recenzováno: před 3 týdny prostřednictvím mobilu

Byl to neskutečně dobrý pobyt. Potkala nás velmi mila recepční Lia. Všude je úsměv a radost
Opravdu jsem rada, že jsem si vybrala právě tento hotel.
Snídaně výborná a personál je naprosto perfektní. Není co vytknout!

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli 455terezar.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Charles Central, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 2 týdny

Děkujeme za vaši pozitivní recenzi, které si velmi vážíme. Budeme rádi, když si při příští návštěvě Prahy vyberete opět náš hotel.

Recenzováno: před 4 týdny prostřednictvím mobilu

Hotel Charles Central, ikdyž je na tak frekventovaném a rušném místě , tak jeho cena byla příznivá. Hotel má velice schopné a milé pracovníky, kteří nám pomohli kdykoli jsme potřebovali. Byli jsme tu sice jen pár dní, ale určitě se vrátíme abychom se znovu setkali s příjemným personálem a okouzlující prahou.

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli L572VQdavidp.

Velmi nás potěšilo vaše kladné hodnocení našeho hotelu. Budeme se snažit ze všech sil, abychom naplnili vaše očekávání i při příští návštěvě.

Recenzováno: 22. května 2019 prostřednictvím mobilu

V tomto hotelu si nemůžu na nic stěžovat. Pokoj byl uklizený a čistý a personál byl velice milý a ochotný. Poloha hotelu je velikým plus, protože je hotel hned u stanice metra. Co se týče stravování, na snídaních nic nechybí a vše je vynikající. Pobyt jsem si velmi užila a určitě to nebyl můj poslední. :)

Datum pobytu: květen 2019
Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli TerezaUll.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Charles Central, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. června 2019

Velmi nás potěšilo vaše ocenění. Taková slova jsou pro nás vždy velkou motivací do další práce ve zlepšování našich služeb. Bude nám potěšením vás znovu přivítat v našem hotelu.

Recenzováno: 5. dubna 2019

Ubytování v hotelu splnilo veškeré očekávání. Personál byl milý, pokoj čistý a uklízený s televizi a wifi zdarma, snídaně velmi dobrá, cena pobytu velmi příznivá.
Hotel je umístěn v těsné blízkosti stanice metra

Datum pobytu: duben 2019
Poděkujte uživateli Culture60706976424.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Charles Central, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. dubna 2019

Recenzováno: 5. dubna 2019

Byl jsem zde již několikrát a vždy spokojen.Blízko metra a celkem klidné prostředí.Kousek je tunel,kterým se dodtanete k památníku na Vítkově,odkud je krásný pohled na Prahu.V blízkosti je plno obchodů a restarací.

Datum pobytu: duben 2019
Poděkujte uživateli Departure07011839656.