TripAdvisor
Praha
Hledat

Jsem byl v tomto hotelu dvakrat. Obsluha na vyssim urovni, ciste a prijemne pokoje, recepcni jsou moc hodny, snidane nam moc chutnalo. Auto jsme zaparkovali bez problemu. Dobry kurz na vymenu penez. Doporucuji!

Tip ohledně pokoje: Jsme bydleli ve 3 patre, nadherny vyhled a zadny hluk
Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli artur93n.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Charles Central, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 1 týdnem

Děkujeme za vaši pozitivní recenzi, které si velmi vážíme. Budeme rádi, když si při příští návštěvě Prahy vyberete opět náš hotel.

Recenzováno: 28. září 2019 prostřednictvím mobilu

Nemám slov na to, jak krásný pobyt jsme měli v tomto hotelu! Opravdu vše bylo velice pěkné a útulne. Snídaně vždy super. Chválím výběr. Pokoje skvělé uklízené. Nic zvláštního ale perfektní na několik nocí. Jen doporučuji!

Poděkujte uživateli naseHanka.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Charles Central, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. října 2019

Velmi nás potěšilo vaše ocenění. Taková slova jsou pro nás vždy velkou motivací do další práce ve zlepšování našich služeb. Bude nám potěšením vás znovu přivítat v našem hotelu.

Recenzováno: 23. září 2019 prostřednictvím mobilu

Byl to neskutečně dobrý pobyt. Potkala nás velmi mila recepční Lia. Všude je úsměv a radost
Opravdu jsem rada, že jsem si vybrala právě tento hotel.
Snídaně výborná a personál je naprosto perfektní. Není co vytknout!

Poděkujte uživateli 455terezar.

Recenzováno: 17. září 2019 prostřednictvím mobilu

Hotel Charles Central, ikdyž je na tak frekventovaném a rušném místě , tak jeho cena byla příznivá. Hotel má velice schopné a milé pracovníky, kteří nám pomohli kdykoli jsme potřebovali. Byli jsme tu sice jen pár dní, ale určitě se vrátíme abychom se znovu setkali s příjemným personálem a okouzlující prahou.

Poděkujte uživateli L572VQdavidp.

Velmi nás potěšilo vaše kladné hodnocení našeho hotelu. Budeme se snažit ze všech sil, abychom naplnili vaše očekávání i při příští návštěvě.

Recenzováno: 22. května 2019 prostřednictvím mobilu

V tomto hotelu si nemůžu na nic stěžovat. Pokoj byl uklizený a čistý a personál byl velice milý a ochotný. Poloha hotelu je velikým plus, protože je hotel hned u stanice metra. Co se týče stravování, na snídaních nic nechybí a vše je vynikající. Pobyt jsem si velmi užila a určitě to nebyl můj poslední. :)

Datum pobytu: květen 2019
Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli TerezaUll.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Charles Central, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. června 2019