Nejnižší ceny Vašeho pobytu
ZenHotels.com55 US$
Expedia.com
Hotels.com
Prohlédněte si všech 14 nabídek
Ceny jsou poskytovány našimi partnery a zahrnují ceny pokojů na jednu noc včetně veškerých daní a poplatků známých našim partnerům. Podrobnější informace získáte od našich partnerů.
Recenzováno: 3. března 2020

Spali jsme zde již po druhé. Personál ochotný, paní uklízečka dělá svoji práci dobře. Vše čisté a v pořádku. Menší pokoj s minilednicí, TV (kde aktuálně pravděpodobně z důvodu přechodu na DVBT2 šlo jen pár programů, což nám bylo jedno) a vlastní koupelnou a WC. Měli jsme balkón do ulice, který by v létě byl možná fajn. WiFi samozřejmostí, ale večer je to s připojením trochu horší. Snídaně bohatá, kde si vybere snad každý.

Jako celek jsme spokojeni a příště se určitě zase ubytujeme zde. Je to slušné ubytování za slušnou cenu v centru města a přímo na metru :)

Personálu tímto děkujeme za jejich práci.

Datum pobytu: únor 2020
1  Poděkujte uživateli RadekTyna.
Recenzováno: 2. března 2020

V Hotelu jsme strávili dvě noci. Snídaně byly adekvátní a vydávají se po dlouhou dobu, takže si člověk může přispat. Poloha přímo u stanice metra je výborná. Hotel je celkově čistý a personál příjemný. Poměr cena výkon adekvátní.

Datum pobytu: leden 2020
1  Poděkujte uživateli jakub19892020.
Recenzováno: 29. prosince 2019

Navštivili jsem tento hotel s partnerkou ve dvou, na recepci nás přivital ochotný a přatelský personal, vysvělil vše co a jak se nachazí v okoli hotelu a dopuručil jak se dostat pohodlně do centra, za co děkují. Hotel se nachází ve výborné lokalitě, rychle se da dojet do centra mistní dopravou a nebo klidně projit se pěšky. Taky se nám líbil pečlivě připravený a čistý pokoj, snídaně zde jsou bohaté a chutné. Doporučují tento hotel.

Datum pobytu: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli tomc19750811.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Charles Central, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. ledna 2020

Děkujeme za vaši pozitivní recenzi, které si velmi vážíme. Budeme rádi, když si při příští návštěvě Prahy vyberete opět náš hotel.

Recenzováno: 25. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Hotel Charles Central je jeden z nejlepších hotelů, které jsme navštívily. Personál je profesionální, příjemný a ochotný, zejména pan Bogdan. Hotel nám splnil vše, co jsme požadovaly a určitě plánujeme Hotel Charles Central znovu navštívit. Děkujeme za skvělou zkušenost.

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli renn99.
Petr B, Manažer komunikace s hosty v zařízení Charles Central, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. listopadu 2019

Velmi nás potěšilo vaše ocenění. Taková slova jsou pro nás vždy velkou motivací do další práce ve zlepšování našich služeb. Bude nám potěšením vás znovu přivítat v našem hotelu.

Recenzováno: 13. listopadu 2019

Jsem byl v tomto hotelu dvakrat. Obsluha na vyssim urovni, ciste a prijemne pokoje, recepcni jsou moc hodny, snidane nam moc chutnalo. Auto jsme zaparkovali bez problemu. Dobry kurz na vymenu penez. Doporucuji!

Tip ohledně pokoje: Jsme bydleli ve 3 patre, nadherny vyhled a zadny hluk
Datum pobytu: listopad 2019