The Padlock - Escape game Prague
Mise 53 a Hřbitov

Mise 53 a Hřbitov byli naprosto vynikající, skvělá atmosféra, promyšlené hlavolamy, přitom... přečíst další informace

Recenzováno: včera
danafD8004ER
Trezor

Máme za sebou více jak 50 únikovek a tahle nová hra od The Padlock patří k tomu nejlepšímu, co jsme... přečíst další informace

Recenzováno: 6. listopadu 2020
lockbusters
Česká republika

Recenzováno: 17. září 2019

Nejdelší únikovka v Praze a určitě i jedna z nejlepších. Náš tým pěti čtyřicítek ;-)) se chvilkami pěkně zapotil, ale i díky božím radám skvěle hrajícího gamemastra jsme hru úspěšně dokončily 16 minut před limitem. Hra je úžasná svou různorodostí, úkoly se neopakují a zámečků jen nutně potřebné množství. A hlavně je tu i to pro nás důležité napěti. Za nás jednoznačně bomba a už se těšíme na další hru od The Padloc.

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli Gabriela M.
Recenzováno: 9. srpna 2019

strašně se nám líbilo. moc hezky zpracované kulisy, úkoly nám přišly jednodušší, ale dobře vymyšlené, ovšem i tak nám zabral únik něco přes hodinu. fajn, že náš nechali dohrát až do konce. na závěr dostanete na památku foto a "parte", což potěší a určitě je to originální :) za nás doporučujeme a děkujeme za menší nápovědu a sympatického pana "roommastera" :)

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli carissima2018.
Recenzováno: 20. března 2019

Skvělá atmosféra a perfektně propracovaná hra. Roomaster byl absolutně perfektní a jeho vyprávění Vás vtáhne do děje již na samém začátku. Úkoly jsou naprosto skvěle propracované a strašně nás to bavilo. Jedna z nejlepších únikových her v Praze, co jsme absolvovali. Jednoznačně doporučuji všem, co mají rádi napětí, spolupráci a tajemno.

Datum zážitku: březen 2019
1  Poděkujte uživateli ZuzanaB183.
Recenzováno: 3. března 2019 prostřednictvím mobilu

Hřbitov - dechberoucí autentické prostředí, originální úkoly, opravdu skvělý nápad. Doporučuji hlavně začátečníkům, úkoly jsou takové jednodušší, na své si tu ale určitě přijdou i zkušenější hráči. Obě hry jsou jak technikou, tak prostředím srovnatelné s Chamberem. Hřbitov je ale přeci jen trochu technicky lepší, než mise. Každopádně doporučujeme obě hry všema deseti.

Mise - tady nás nadchla rozloha a počet místností. Když jsme vlezli dovnitř, nestačili jsme se divit, měli jsme pocit, jako kdybychom vylezli někde na ulici, s takhle autentickým prostředím jsme se snad ještě nesetkali. I tady byly úkoly naprosto super, všechny nás moc bavily a některé i dost potrápily, za což jsme byli rádi. Až nás mrzí, že už máme obě únikovky za sebou :) děkujeme za super zážitek :)

Datum zážitku: březen 2019
Poděkujte uživateli saskycova.
Recenzováno: 14. února 2019

Po skvělém zážitku který jsme měli s misí 53, jsme se pochopitelně vydali i uniknout ze hřbitova. Je to technologicky báječně zpracované a dokonce i trocha vyděšeného křiku proběhla, ale je to krátké a popravdě některé úkoly mi moc nedávali smysl. Poctivé čtyři hvězdy si ale určitě zaslouží.

Datum zážitku: únor 2019
Poděkujte uživateli 771jitkav.