The Padlock - Escape game Prague
Mise 53 a Hřbitov

Mise 53 a Hřbitov byli naprosto vynikající, skvělá atmosféra, promyšlené hlavolamy, přitom... přečíst další informace

Recenzováno: včera
danafD8004ER
Trezor

Máme za sebou více jak 50 únikovek a tahle nová hra od The Padlock patří k tomu nejlepšímu, co jsme... přečíst další informace

Recenzováno: 6. listopadu 2020
lockbusters
Česká republika

Recenzováno: 27. listopadu 2019

Přemýšlel jsem, jestli dát 3 nebo 4 hvězdičky. Chtěl jsem dát 3,5, ale to tu nejde, tak jsem nakonec zvolil pouze 3. Důvodů je několik. Na začátku vám je příběh vysvětlen pomocí videa na monitoru. Když už má úniková hra krásnou temnou atmosféru, tak není nic horšího, než když vám ji zboří svítíci obrazovka monitoru. Přitom by stačilo to udělat jako to je na únikové hře Čachtická paní, kdy vás do hry uvede člověk v plášti a lampičkou a vše má rázem jinou atmosféru. V průběhu hry jsme se pak bohužel setkali s technickým problémem, který musel vyřešit roommaster na dálku (nechci tu psát konkrétní problém, abych neprozradil příběh). A velikost únikové hry mě také celkem zklamala. Ale teď k tomu lepšímu. Příběh byl obstojný, kulisy opravdu velmi pěkné a technické zpracování s absencí zámečků si zaslouží uznání. Přes mnou zmíněná počáteční negativa určitě doporučuji navštívit. Je to velmi zdařilý nadprůměr, který potěší i zkušenější skupiny. Lepší úvod, příběh a délka a dal bych zde 5 hvězdiček. :)

Datum zážitku: listopad 2019
1  Poděkujte uživateli Jakub L.
Recenzováno: 22. října 2019

Extrémně dlouhá, ale skvělá a nápaditá únikovka, která vás vtáhne do děje. Každopádně zkušenějším týmům lze vřele doporučit.

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli Alena K.
Recenzováno: 17. září 2019

Nejdelší únikovka v Praze a určitě i jedna z nejlepších. Náš tým pěti čtyřicítek ;-)) se chvilkami pěkně zapotil, ale i díky božím radám skvěle hrajícího gamemastra jsme hru úspěšně dokončily 16 minut před limitem. Hra je úžasná svou různorodostí, úkoly se neopakují a zámečků jen nutně potřebné množství. A hlavně je tu i to pro nás důležité napěti. Za nás jednoznačně bomba a už se těšíme na další hru od The Padloc.

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli Gabriela M.
Recenzováno: 9. srpna 2019

strašně se nám líbilo. moc hezky zpracované kulisy, úkoly nám přišly jednodušší, ale dobře vymyšlené, ovšem i tak nám zabral únik něco přes hodinu. fajn, že náš nechali dohrát až do konce. na závěr dostanete na památku foto a "parte", což potěší a určitě je to originální :) za nás doporučujeme a děkujeme za menší nápovědu a sympatického pana "roommastera" :)

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli carissima2018.
Recenzováno: 20. března 2019

Skvělá atmosféra a perfektně propracovaná hra. Roomaster byl absolutně perfektní a jeho vyprávění Vás vtáhne do děje již na samém začátku. Úkoly jsou naprosto skvěle propracované a strašně nás to bavilo. Jedna z nejlepších únikových her v Praze, co jsme absolvovali. Jednoznačně doporučuji všem, co mají rádi napětí, spolupráci a tajemno.

Datum zážitku: březen 2019
1  Poděkujte uživateli ZuzanaB183.