The Padlock - Escape game Prague
Č. 22 z 359 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Trezor

Máme za sebou více jak 50 únikovek a tahle nová hra od The Padlock patří k tomu nejlepšímu, co jsme... přečíst další informace

lockbusters
Česká republika
Mise 53

Recenzováno: 22. srpna 2020
274anetaj

Recenzováno: 22. srpna 2020

Naše druhá únikovka a musim říct že to byla naprostá Bomba!! Krásně propracované hádanky, nápadité a složité. Rozlehlý prostor se spostou skrytých místeček. Byly jsme ve 3 a čas nám nestačil. Je tu opravdu hodně hádanek na řešení. Odnášíme si z dnešní hry pocit na který dlouho nezapomeneme. Těšíme se na další návštěvu Padlocku.

Datum zážitku: srpen 2020
Poděkujte uživateli 274anetaj.
Recenzováno: 15. července 2020

Bezvadná logická únikovka, kde se budete trochu bát, ale hodně bavit. Má to atmosféru i logiku. Příjemná průvodkyně.

Datum zážitku: červenec 2020
1  Poděkujte uživateli luckystar949.
Recenzováno: 20. května 2020

Když jsem viděl podmínky, kde bylo explicitně napsáno, že se musí doplácet za každých započatých 15 minut navíc tak jsem měl trošku obavy, ale už první moment ve hře ukázal, že moje obavy byly zbytečné. Hned při vstupu do místnosti příjde takový wow efekt - prostředí vypadá fakt naprosto luxusně. Ke všemu hra je příjemně dynamická a neodehrává se pouze v jednom prostředí ale v několika různých. Hádanky byly logické, avšak ze začátku jsme trošku tápali (ale to je obvyklé), hra je sice více-méně lineární, ale nepřišlo mi to jako nějaké bezduché řešení hádenek v určitém pořadí. Jedná se o zatím největší (jak místnostmi tak i počtem hádanek) hru na které jsem byl a díky rozmanitosti hádenek a prostředí to ani chvíli nenudí. Příběh mi přišel takový nedotažený, úvod super, začátek super ale pak příjde ve hře takový zlom a od té doby jsem příliš netušil proč se něco vlastně dělo a pořádně to není objasněné, celkový dojem to příliš nezměnilo, ale kdyby si tvůrci s tím příběhem trošku více pohráli bylo by to lepší. Výhodou a zároveň nevýhodou je, že během únikovky je přístupná toaleta, bohužel to znamená, že si není možné dojít na toaletu před začátkem hry (přišel jsem kvůli tomu o první momenty hry). Prostředí je čisté, gamemaster příjemný. Hra mi příjde vhodná pro zkušenější týmy a ideální počet je tak 4-5 lidí.

Datum zážitku: květen 2020
1  Poděkujte uživateli macdobytek.
Recenzováno: 11. března 2020

No, na to jak jsem se těšila dle recenzí na nejtěžší a nejlepší únikovku, tak jsem byla velmi zklamána. Příběh? Absolutně netuším, že tam nějaky byl. Když jsme pak provedli závěrečné hodnocení, tak jsme vlastně ani nevěděli, co jsme vyřešili. Jediné, co si pamatujeme z této únikovky, je hromada zámku a pouze hledání k nim nějaký klíč či číselný kód. Některé prvky ani technicky nedávaly smysl. Dost věcí v celku předvídatelných. Nic nápaditého, zajímavého, žádné WOW. Jo jako bylo to v celku dlouhé, ale hromada zámku spíš demotivující. Už vůbec nemluvím o gamemastrovi, který měl hodně povrchní přístup. Celé to bylo takové divné.

Datum zážitku: březen 2020
Poděkujte uživateli petra_G600KY.
Recenzováno: 4. ledna 2020

Na této únikovce jsme byli už cca před dvěma roky, byla naše první, ale až teď mám možnost zhodnotit ji v kontextu těch ostatních, co jsme absolvovali.
Jedná se o rozhodně jednu z nejtěžších a nejnáročnějších, odpovídá tomu i celkový čas, který na únikovku je, ale rozhodně tu nejlepší, na které jsme kdy byli!
Příběh dotažený do neuvěřitelných detailů, skvělý gamemaster, nápadité a zábavné úkoly, originální prostředí a mohla bych pokračovat, rozhodně doporučuji každému, kdo má únikovky rád, je škoda, že si ji člověk už znovu projít nemůže, protože jestli bych nějakou měla projít znovu, byla by to tato.
Must see pro každého!

Datum zážitku: únor 2019
1  Poděkujte uživateli Quest_lover.