Praha Hrou
Č. 43 z 359 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Skvělá hra nejen pro děti!

Děkujeme za skvělé odpoledne. Moc se nám líbilo! Vše bylo precizně připravené, některé otázky nám... přečíst další informace

Travel118997nfnd
Dny Prahy 15

Hra byla v rámci akce Dny Prahy 15. Pár podobných outdoor her jsme již absolvovali. Tudíž mohu... přečíst další informace

Recenzováno: 17. září 2020
tjechy

Recenzováno: 10. října 2018

Doporučuji všem napříč generacemi - hezky vymyšlené, provázané, dobře organizované. Pěkná procházka po Prazem - trochu jinak.

Datum zážitku: říjen 2018
Poděkujte uživateli Michaela R.
Recenzováno: 27. září 2018

Po výhře v Pražské večerní bojovce jsme se vydali na Alchymistu. To už není závod mezi družstvy, ale jen jeden tým se snaží dojít až do konce. Hned s prvním úkolem jsme dost zápasili, ale postupovali jsme dále a dále. Každý úkol byl velmi originální a nebylo to vůbec jednoduché, ale to se nám moc líbilo. Občas jsme zaváhali, když jsme něco pochopili jinak než tvůrci nebo nás napadly další možnosti než je, a to pak jsme si nadávali, že jsme to přeci už mohli mít vyluštěné, kdybychom v tom nehledali víc. Ke krásnému zážitku navíc přidalo to, že jsme zažili krásné výhledy na západ slunce v malých pražských uličkách na Starém Městě.

Poděkujte uživateli monikanC8047GH.
Recenzováno: 22. září 2018

Moc se nám to líbilo. Je tak pro děti od 8 let, nejsou třeba žádné zvláštní znalosti, i když účast na předchozí bojovce pro dospělé nám pomohla, protože jsou obdobné...

Recenze byla získána ve spolupráci s touto atrakcí.
Poděkujte uživateli Katerina A.
Recenzováno: 19. září 2018

Velice dobře připravená trasa, úkoly pro děti vtipné a nápadité. Děti se proběhly a bavilo je to. Super, jen tak dál.

Poděkujte uživateli ditaspicka.
Recenzováno: 19. září 2018

Výborně zorganizovaná venkovní hra. Při hře jsme poznaly různé kouty Prahy a řešily zajímavé úkoly, které nás nakonec dovedly až do cíle. Mohu jen a jen doporučit.

Datum zážitku: září 2018
Poděkujte uživateli Teja K.