Praha Hrou
Č. 44 z 360 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Skvělá hra nejen pro děti!

Děkujeme za skvělé odpoledne. Moc se nám líbilo! Vše bylo precizně připravené, některé otázky nám... přečíst další informace

Travel118997nfnd
Dny Prahy 15

Hra byla v rámci akce Dny Prahy 15. Pár podobných outdoor her jsme již absolvovali. Tudíž mohu... přečíst další informace

tjechy

Recenzováno: 2. května 2019

Velice dobře propracovaná hra, otázky a úkoly zábavné, některé těžší-krásně jsme potrápili závity :) Průzkumničení Prahy známé i neznámé je pak třešničkou na dortu :) Moc jsme si akci užili a určitě si vybereme další!

Datum zážitku: duben 2019
Poděkujte uživateli Compass06963592366.
Recenzováno: 28. února 2019

Bojovka byla super,ze začátku jsme sice trochu tápali,ale pak už jsme se rozjeli,chtělo by to asi více času,nebo na začátku více informací,jak hrát,ale jinak za nás,spokojenost.

Poděkujte uživateli Seaside20480517763.
Recenzováno: 13. února 2019

Pražská bojovka je parádní, aktivní a vzdělávací zážitek v srdci Prahy (Malá Strana, Kampa, Hradčany).

Poděkujte uživateli JanChylik.
Recenzováno: 10. února 2019

Hru jsme si užily, je pěkně připravená a nabízí místa a pohledy, kterých si člověk normálně nevšimne. Na druhou stranu, o pár úkolů méně, by umožnilo si místa více vychutnat, prohlédnout a nebýt v časovém tlaku. Věřím, že více "soutěživé" povahy si toto užijí, ale my jsme spíš takový "kochací" tým. I přesto určitě doporučuji jako prima strávené odpoledne s poznáním a prohlédnutím nových míst.

Datum zážitku: únor 2019
Poděkujte uživateli Katerina V.
Recenzováno: 2. listopadu 2018

Bojovka nebyla uzpůsobena dětem. A, i přes to, že byla avizovaná jako halloweenská, neměla s ním nic společného. Upřímně, za ty peníze bych očekávala něco více, než jednoho pána, který předával instukce a pár čokoládových mincí závěrem. Sama jsem organizátorkou eventů, takže si troufám říct, že o tom něco vím. Očekávala bych minimálně nějaká strašidla po cestě - nebo zastavení, kde by se plnily nějaké úkoly na místě - a ne jen hledání znamení či chybějících věcí na obrázku. Většina toho nebyla ve tmě vůbec vidět. Upřímně - až jsem se styděla, že jsem o tom kamarádkám řekla. Děti si užily noční procházku Prahou, ale z úkolů mnoho neměly.

Datum zážitku: říjen 2018
Recenze byla získána ve spolupráci s touto atrakcí.
1  Poděkujte uživateli Bara M.
Jan V, Manažer v zařízení Praha Hrou, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. listopadu 2018

Milá Báro, děkujeme Vám za recenzi a mrzí nás, že jste nedostala zážitek, který jste čekala. Rádi bychom na ni však reagovali s uvedením věcí na pravou míru. Hra byla určena pro rodiče s dětmi od 8 do 13 let, což avizujeme na webu. Není tedy vhodná pro děti starší či mladší. Hrála se naše obvyklá městská hra Tajemná schránka ve verzi pro rodiny s dětmi, jejíž popis je na webu a byl i u dané události na Facebooku. V popisu hry zároveň nebylo uvedeno, že by v ní měli vystupovat herci. Jelikož večerní bojovka celkem nutně probíhá ve tmě, obdržely týmy na startu baterky, aby je dle potřeby využívaly. "Halloweenská" byla bojovky proto, že se konala ve večer Halloweenu a proto (jak jsme u události jasně avizovali), že hráči mohli na start dorazit v "halloweenském duchu" (tedy namaskovaní), za což byli ještě před startem odměněni. Je nám líto, pokud jste měla odlišná očekávání, ostatní hráči účastníci se bojovky v jiném levelu její "halloweenskou" povahu pochopili.