Praha Hrou
Č. 44 z 359 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Skvělá hra nejen pro děti!

Děkujeme za skvělé odpoledne. Moc se nám líbilo! Vše bylo precizně připravené, některé otázky nám... přečíst další informace

Travel118997nfnd
Dny Prahy 15

Hra byla v rámci akce Dny Prahy 15. Pár podobných outdoor her jsme již absolvovali. Tudíž mohu... přečíst další informace

Recenzováno: 17. září 2020
tjechy

Recenzováno: 17. července 2019

Bylo skvělé projít si místa a zákoutí Prahy, kam se člověk většinou sám nevypraví. A při tom si skutečně všímat svého okolí, hledat stopy a zároveň se prokousávat zajímavým příběhem.

Datum zážitku: červenec 2019
Poděkujte uživateli vasek445.
Recenzováno: 4. července 2019

Bojovku po Malé Straně jsme absolvovali v rámci firemního teambuildingu a splnilo to všechna naše očekávání. Všichni jsme se shodli, že jsme (ač jsme Pražáci) navštívili místa, na kterých jsme nikdy nebyli.
Herně velmi dobře zpracované.
Děkujeme!

Datum zážitku: červenec 2019
Poděkujte uživateli Sightseer41732894094.
Recenzováno: 2. května 2019

Velice dobře propracovaná hra, otázky a úkoly zábavné, některé těžší-krásně jsme potrápili závity :) Průzkumničení Prahy známé i neznámé je pak třešničkou na dortu :) Moc jsme si akci užili a určitě si vybereme další!

Datum zážitku: duben 2019
Poděkujte uživateli Compass06963592366.
Recenzováno: 28. února 2019

Bojovka byla super,ze začátku jsme sice trochu tápali,ale pak už jsme se rozjeli,chtělo by to asi více času,nebo na začátku více informací,jak hrát,ale jinak za nás,spokojenost.

Datum zážitku: únor 2019
Poděkujte uživateli Seaside20480517763.
Recenzováno: 13. února 2019

Pražská bojovka je parádní, aktivní a vzdělávací zážitek v srdci Prahy (Malá Strana, Kampa, Hradčany).

Datum zážitku: únor 2019
Poděkujte uživateli JanChylik.