Praha Hrou
Č. 44 z 359 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Skvělá hra nejen pro děti!

Děkujeme za skvělé odpoledne. Moc se nám líbilo! Vše bylo precizně připravené, některé otázky nám... přečíst další informace

Travel118997nfnd
Dny Prahy 15

Hra byla v rámci akce Dny Prahy 15. Pár podobných outdoor her jsme již absolvovali. Tudíž mohu... přečíst další informace

Recenzováno: 17. září 2020
tjechy

Recenzováno: 13. září 2019

Super, moc se nám hra líbila a i přes malé záseky jsem dokázali otevřít chránku s pokladem. Doporučuji všem.

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli millalucie.
Recenzováno: 12. září 2019

Atrakce byla hezky zorganizovaná a poutavá.
Při přihlašování jsme ale nikde neobjevili doporučení, pro jak velké děti je akce vhodná. Pro naše děti (5 a 8 let) byly úkoly příliš složité, takže jsme si akci nemohli pořádně užít. A navíc jsme možná blokovali místo někomu, kdo by ji plně využil.

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli petranovotnamail.
Recenzováno: 9. srpna 2019

Hra byla parádní, pěkně vymyšlené hadanky, podívali jsme se na spoustu zajimavych míst malé strany. S téměř tříletou a občasným focenim nám to zabralo 3 hodiny, ke konci už jsme byli všichni prijemne unavení. Jako negativum snad mohu uvést jen to, že jsme spoustou krásných míst jen profrceli

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli martinachupac.
Recenzováno: 27. července 2019

Příjemně prožité odpoledne, úkoly nápadité, bavilo mě jejich řešení i hledání zajímavých míst, kterých bych si při běžné procházce Prahou asi ani nevšimla.
Jája

Datum zážitku: červen 2019
Poděkujte uživateli Jaja17x.
Recenzováno: 17. července 2019

Bylo skvělé projít si místa a zákoutí Prahy, kam se člověk většinou sám nevypraví. A při tom si skutečně všímat svého okolí, hledat stopy a zároveň se prokousávat zajímavým příběhem.

Datum zážitku: červenec 2019
Poděkujte uživateli vasek445.