Praha Hrou
Č. 44 z 360 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Skvělá hra nejen pro děti!

Děkujeme za skvělé odpoledne. Moc se nám líbilo! Vše bylo precizně připravené, některé otázky nám... přečíst další informace

Travel118997nfnd
Dny Prahy 15

Hra byla v rámci akce Dny Prahy 15. Pár podobných outdoor her jsme již absolvovali. Tudíž mohu... přečíst další informace

tjechy

Recenzováno: 12. listopadu 2019

Hra nás provedla těmi nejkrásnějšími zákoutími Prahy a zároveň nám představila její staré legendy, které zapadaly do hry, což bylo velmi působivé. Úkoly byly velmi originální a občas (vlastně docela často) se nám pořádně zavařily mozky. Byly to skvěle strávené tři hodinky a i ten čas na jedno pivko zbyl. Hru mohu všem vřele doporučit, byl to skvělý zážitek a už se nemůžeme dočkat až půjdeme příště!

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli mkubeckova.
Recenzováno: 7. listopadu 2019

Před rokem jsme byli na tajemné schránce a nyní na Alchymistovi. Hrozně jsme se těšili a byli jsme plní očekávání. Hra nás provedla Prahou a bylo to perfektní. V kombinaci s pivem v hospodě jsme nemohli vybrat lepší program na sobotní dopoledne. Už se těšíme, až pan Veverka spustí Únikovou hru. Určitě půjdeme a moc se těšíme!!

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Tomáš H.
Recenzováno: 7. listopadu 2019

Hra se mi velmi líbila, prostředí bezkonkurenční, dosud nemám tolik zkušeností s hrami podobného typu, tudíž nemohu úplně porovnat úroveň a samotné provedení, ale byla jsem velmi spokojená a užila jsem si to a moji přátelé také.

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli alatom321.
Recenzováno: 30. října 2019

Některé úkoly byly zajímavé, jiné byly dost neoriginální a dali se vyřešit aniž bychom byli na daném místě. Nebylo to špatné, ale za tu cenu jsme čekali více.

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli Dadka1.
Recenzováno: 19. října 2019

2 týmy 10letých dětí/narozky, všichni natěšení a vyšťavení nadmíru, bylo to parádní! Praha je krásná a Praha hrou jakbysmet! Děkujeme!!!

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli hejhola.