Praha Hrou
Č. 44 z 359 zařízení v kategorii Zábava a hry – Praha
Skvělá hra nejen pro děti!

Děkujeme za skvělé odpoledne. Moc se nám líbilo! Vše bylo precizně připravené, některé otázky nám... přečíst další informace

Travel118997nfnd
Dny Prahy 15

Hra byla v rámci akce Dny Prahy 15. Pár podobných outdoor her jsme již absolvovali. Tudíž mohu... přečíst další informace

Recenzováno: 17. září 2020
tjechy

Recenzováno: 13. července 2020

Skvělá kombinace procházky po pražských uličkách a řešení hádanek. Začnete se kolem sebe dívat jinýma očima :-).

Datum zážitku: červenec 2020
Poděkujte uživateli oromana2020.
Recenzováno: 12. ledna 2020

Je to skvělá aktivita, dobře připravené, prošli jsme krásnými místy, které jsme dosud neznali. Bavilo to děti i dospělé, vřele doporučuji :-)

Datum zážitku: leden 2020
Poděkujte uživateli 180mark_tap.
Recenzováno: 2. ledna 2020

Hra nás nadchla od samého začátku a nadšení a zápal nám vydržel až do konce. Skvěle promyšlené. Těšíme se na další!!!

Poděkujte uživateli zapomiska.
Recenzováno: 15. prosince 2019

Naše chyba byla, že jsme očekávali šifrovačku. V tomto ohledu jsme byli zklamaní. Tato hra byla spíše průvodcem po méně známých, a přitom velice zajímavých, pražských uličkách a objektech. Celou dobu jsme nevěděli, co vlastně hledáme a kam směřujeme. Ale procházku po malebných zákoutích, kam by nás nenapadlo běžně zajít, jsme si velice užili (teda až na to, že začátkem prosince jsme po třech hodinách promrzli na kost :-)).

Recenze byla získána ve spolupráci s touto atrakcí.
Poděkujte uživateli Kateřina H.
Recenzováno: 11. prosince 2019

Super akce! Pojali jsme ji jako teambuilding, ale dovedu si představit i s rodinou. Zábavné, poučné a procházek klidnou večerní Prahou bez turistů - ideální :-) Doporučuji!

Poděkujte uživateli alenasanders2019.