The Black Lock
Úniková hra Byt č. 13

Recenzováno: 12. prosince 2020
dElih_123
Skvělá hra nejen pro děti!

Děkujeme za skvělé odpoledne. Moc se nám líbilo! Vše bylo precizně připravené, některé otázky nám... přečíst další informace

Recenzováno: 30. září 2020
Travel118997nfnd

Recenzováno: 16. prosince 2020

Hra slibuje prostředí a atmosféru, a to také dodá. Neřekla bych hororovou atmosféru, ale trocha duchařiny a strašení tam je...nejsem žádný otrlec, takže pro mě to bylo tak akorát. Zpracování se mi líbilo, co mě ale zklamalo, byla "luštící" část. Nejde o klasickou únikovku (což jsme předem nevěděli, z popisu to nebylo jasné), takže luštění je v ní pomálu. Ale jak jsme byli zvyklí z jiných her, tak jsme tady až moc přemýšleli a zasekli jsme se na hledání šifer/úkolů/rébusů tam, kde vlastně vůbec nebyly. Hrou se většinu času v podstatě proplouvá, jde jen o to sledovat, co se v ní děje a reagovat tak, aby příběh šel dál. Pokud vám jde o to trochu se bát, tak proč ne. Pokud si chcete trochu potrápit mozek a mít dobrý pocit z toho, že jste něco vyluštili, tak jděte určitě jinam.

Datum zážitku: prosinec 2020
Poděkujte uživateli Lu_Imzadi.
Recenzováno: 12. prosince 2020

Opravdu skvělé efekty a zajímavý příběh, i když jsme ze začátku byli zmatení. Únikovka byla neokoukaná, zase něco nového. Vřele doporučuju si jít zahrát.

Datum zážitku: prosinec 2020
Poděkujte uživateli dElih_123.
Recenzováno: 30. září 2020

Děkujeme za skvělé odpoledne. Moc se nám líbilo! Vše bylo precizně připravené, některé otázky nám totálně zamotalo hlavu.

Poděkujte uživateli Travel118997nfnd.
Recenzováno: 17. září 2020

Hra byla v rámci akce Dny Prahy 15. Pár podobných outdoor her jsme již absolvovali. Tudíž mohu říct, že tato byla zatím nejlepší. Protože každý úkol byl důležity a vše mělo na konci na sebe návaznost. V rámci úkolu bylo jasné v jakem okruhu vědomostí (či nevědomostí) se máme orientovat a vše byla k tématu. U jiných her, které sice měly nějaké dobré téma, ale v šifrách a úkolech se ho vůbec nedrželi a to nás u jiných dost mátlo. Zde vše bylo tak jak jsme si představovali. Uvažujeme o další hře od této společnosti.
Moc se nám líbila.

Poděkujte uživateli tjechy.
Recenzováno: 17. září 2020

Bezchybná organizace, výborně popsané instrukce, napadité úkoly a celkové provázání hry nás úplně nadchlo. Děkujeme. Moc jsme si bojovku užili celá rodina.

Poděkujte uživateli sabovasarka.