“Jídlo bez chuti a z mrazáku”

The PUB - Praha 13
Č. 3 074 z 6 205 Restaurace v Praze
Okolí: Praha 5
Popis: Perfektně ošetřené tankové pivo Pilsner Urquell, které si u stolu sami načepujete je pouze začátek celkového zážitku, který si od nás odnesete. Profesionální obsluha se postará o vaši celkovou spokojenost. Jídla z našeho menu, která připravujeme od základu a vždy z kvalitních čerstvých surovin v sobě mají prvky z moderní kuchyně ovšem za zachování tradičních postupů jejich přípravy.   Ještě více zábavy si pak můžete dopřát s naším Jukeboxem. Bavte se!
Recenzováno: 11. října 2020

Jídlo i polévka studená - vybraná z mrazáku. Nedoporučuji tento podnik. Šetří kde se dá a kvalita a chuť stojí za...

Poděkujte uživateli 860jankap.

Recenzováno: 29. června 2020

Především výborné pivo - plzeň 12. Navíc čepované do předchlazených půllitrů. Obsluha velmi přátelská, příjemné posezení, možná jen někdy více ztlumit hudbu. Vřele doporučuji!
Láďa

Datum návštěvy: červen 2020
1  Poděkujte uživateli 871ladah.
Recenzováno: 9. června 2020

Chtěli jsme si sednout s přáteli a dát si dobrou večeři, proto jsme zvolili Vaši restauraci. Pro mě bohužel obrovské zklamání. Hudba byla příliš hlasitá, takže nebylo moc možné si povídat a točená Kofola byla teplá. Když jsme na teplou Kofolu upozornili číšnika, jeho reakce byla jen: ,,Fakt jo?''
Bohužel i jídlo bylo katastrofa. Měli jsme burgery - konkrétně Beef a Elvis. Oba byly hodně slabý průměr - nic, co bych měla chuť si dávat znovu. Hranolky byly přesmažené, takže tvrdé a kečup chutnal jako ten nejlevnější za 10 korun. Jediné, co bylo opravdu dobré, bylo čokoládové sufflé. Bohužel absolutně nemůžu doporučit a příště raději vyrazíme posedět jinam. Cena, která je vyšší, rozhodně neodpovídá kvalitě.

Datum návštěvy: červen 2020
1  Poděkujte uživateli Alena2552.
Recenzováno: 30. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Večeře s přáteli, čepování piva každý sám přímo u stolu, ideální. K tomu hovězí tatarák, jen bohužel ho dávají už namíchaný a česnek vůbec nepálil, asi to český česnek nebyl. Jinak vše OK.

Poděkujte uživateli Highty.
Recenzováno: 20. listopadu 2019

Výborná restaurace s profi personálem, který nás neváhal přijmout poté, co nás "konkurence" o pár kroků dál, kde jsme měli rezervaci na pracovní akci vypekla a bez toho, že by nás kontaktovali, bylo zavřeno... Personál Pubu se nás ochotně i bez rezervace ujal, jídlo, pití i služby byly vynikající, mohu jen doporučit. Děkuji

Poděkujte uživateli x-x-x-x-x-xyz.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo The PUB - Praha 13, si také prohlíželi

Už jste navštívili The PUB - Praha 13? Sdílejte své zkušenosti!