Caravan Metropol Karting
parádní zábava

Recenzováno: 29. května 2019
Sedivak83
Česká republika
Super zážitek s elektrickými motokárami

Recenzováno: 27. února 2017
HonzaC23
Praha, Česká republika

Recenzováno: 15. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Letos je to podruhé, co jste navštívili elektronické motokáry. A opět nás nezklamaly. Neustále mají technické potíže. Ovládací centrála leží v Německu, takže žádný problém nevyřešil rychle. Lidi čekají, přicházejí další lidé, lidi stále čekají, nálada houstne a motokáry stále stojí a nejedou a zpoždění narůstá a narůstá.
Chcete si užít zábavu? Tak nedoporučuji!

Datum zážitku: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Jan H.
Recenzováno: 29. května 2019

Skvělá zábava s kolegy a kamarády. Určitě si jízdu užijete pokud na trati nebude moc lidí. Motokáry jsou vyrovnané takže za nás velké plus (neměl jsem ani jednou motokáru která by byla nějak zpomalená na rozdíl od benzínových motokár)
určitě sem znovu zajdeme

Datum zážitku: květen 2019
Poděkujte uživateli Sedivak83.
Recenzováno: 13. července 2018

Naše společnost se rozhodla vyrazit za trochou zábavy v rámci teambuildingu. Elektrické motokáry jsou mnohem lepší než benzínové, jste stále pod jistou kontrolou díky možnému snížení výkonu. Velké + za gastronomii a samotnou dráhu.

Datum zážitku: červen 2018
2  Poděkujte uživateli Michal M.
Recenzováno: 27. února 2017

Co dodat. Zážitek na elektrických motokárách je supeeeer. Musím říci, že to je pěkná makačka :-) V kryté hale se dá jezdit za každého počasí. Občas na tarti smrádek od gum :-) Restaurace by mohla být trochu levnější. Obsluha jak motokár tak restaurace super. Doporučuji vzít si vlastní třeba lyžařskou kuklu, jinak si zaplatíte stovečku za erár, ale ta vám zase potom zůstane na příště.

Datum zážitku: únor 2017
Poděkujte uživateli HonzaC23.
Recenzováno: 30. ledna 2017

všem doporučuji. velice příjemná personál. Motokáry jsou elektrické, takže žádné zápach ze spáleného benzínu. Nebylo to ani extra hlučné. všem doporučuji.

Datum zážitku: leden 2017
Poděkujte uživateli KamilM524.