“skvělá zmrzlina, vynikající zákusky”

Moje Cukrářství
Č. 1 184 z 5 706 Restaurace v Praze
Okolí: Nové Město
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 14. září 2017

Pravidelně si do této cukrárny chodím pro skvělou veganskou zmrzlinu i tu klasickou. Ještě se mi nestalo, že by mi zmrzlina nechutnala. Zároveň zde pravidelně kupuji jako dárek domácí čokoládové pralinky, které mají vždy u obdarovaných úspěch. Když chcete sednout a dát si kávu, doporučuji domácí dorty. Opravdu skvělá záležitost. Obsluha příjemná. Toalety naleznete až když projdeme obchůdek za cukrárnou.

Poděkujte uživateli Adéla Z.
MichalCukrarstvi, Manager v zařízení Moje Cukrářství, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. října 2017

Mockrát děkujeme za krásnou recenzi a doufáme, že nám i nadále zachováte přízeň. Už nabízíme i domácí vánoční cukroví! :)

Recenzováno: 30. března 2017

Velmi dobrá poloha v centru města, v okolí lze i zaparkovat. Příjemné prostředí malé cukrárničky s obchodem pro vegany

Poděkujte uživateli mirkasobecka.
Recenzováno: 4. března 2017

zajímavá cukrárna - kavárna na výhodném místě v centru města, parkování je možné v okolí, v horním patře funguje veganská rest

Poděkujte uživateli RadekKratinovec.
MichalCukrarstvi, Vlastník v zařízení Moje Cukrářství, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 20. března 2017

Dobrý den. Děkujeme za vaší recenzi a těšíme se, že nás přijdete zase navštívit.

Recenzováno: 21. prosince 2016

Jedná se o jednu z mála pražských cukráren, kde si můžete být jisti stabilní vysokou kvalitou. Orientuje se na výrobu jak klasických, tak modernějších zákusků, je evidentní, že při výrobě jsou používány "neošizené" suroviny (máslo, kvalitní čokoláda, nerostlinná šlehačka), a to výrazně odlišuje tuto cukrárnu od konkurence při zachování velmi přijatelné cenové úrovně. Velmi slušná je i káva (vzhledem k tomu, že se nejedná o pákovou mašinu), koláče i vlastní zmrzlina, občas i s hodně nezvyklými příchutěmi. Letos jsme ochutnali i jejich vánoční cukroví a je vynikajíci, o velkém zájmu a kvalitě svědčí i to, že již před polovinou prosince byla uzavřena možnost objednávání. Trochu zmateně občas působí pánská část obsluhy a určitou nevýhodou je prostředi, cukrárna je v části velkého přízemního prostoru, ve kterém jsou další dvě obchodní jednotky. Tak budeme doufat, že by časem mohli majitelé otevřít útulnou kavárnu "vídeňského" stylu, jejich výrobky i zákazníci by si to určitě zasloužili.

Poděkujte uživateli Yanina_21.
MichalCukrarstvi, Vlastník v zařízení Moje Cukrářství, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. prosince 2016

Děkujeme uctivě za recenzi, vážíme si Vašeho názoru a těšíme se na Vaší další návštěvu.

Recenzováno: 31. prosince 2016

Poděkujte uživateli Ota R.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Moje Cukrářství, si také prohlíželi

Už jste navštívili Moje Cukrářství? Sdílejte své zkušenosti!