TripAdvisor

Č. 143 z 197 Dezerty v Praze
Okolí: Nusle
Okolí: Nusle
Recenzováno: 28. června 2018 prostřednictvím mobilu

Moje oblíbená cukrárna. Kdo má rád zmrzliny, příjde si určitě na své. Domácí nanuky, zmrzlina v půllitrovém kelímku domů a hlavně neokoukané, někdy až odvážné příchutě zmrzlin. Zákusky nejím, ale lidé v kavárně vypadali, že jim zákusky opravdu chutnají.

Datum návštěvy: červen 2018
Poděkujte uživateli 921denisaf.

Recenzováno: 5. března 2018 prostřednictvím mobilu

Krásná zmrzlinář a na dobrém místě,ale asi sází na to,že není nikde kolem konkurence.
Dost mě mrzí,že na počátku byla zmrzlina i zákusky luxusní.
Ale prostě už ta zmrzlina není co bývala a zákusky již také nic moc.
Měli jsme snad vše co nabízí,ale není to již ono.Ptam se proč???
Je to velká škoda je to tam fajn.

Datum návštěvy: únor 2018
Poděkujte uživateli Lucie J.
Recenzováno: 27. března 2017

Výborná káva, zmrzlina i zákusky a úžasný personál.Rádi se vracíme.
Kavárna vhodná na setkání s přáteli, klidná atmosféra. Užili jsme si i posezení na letní předzahrádce.

Datum návštěvy: březen 2017
Poděkujte uživateli jaroslavapa.
Recenzováno: 8. ledna 2017 prostřednictvím mobilu

Skvělá káva, zmrzlina i zákusky. Domácí a kvalitní suroviny jsou v chuti opravdu znát. Kreativní zmrzlinové speciality (koule, lízátko, nanuk....) vyladěné svačinky (crosissanty a sendviče) i sezonní nabídky ( bombardino, dýňová či chřestová zmrzlina) korunují milá a usměvavá obsluha.

Datum návštěvy: leden 2017
Poděkujte uživateli Eva K.
Recenzováno: 16. prosince 2016 prostřednictvím mobilu

Miluju pistaciovou nejlepsi co jsem kdy jedla...mily personal super ciste krasne misto uvnitr i na terase.

Datum návštěvy: prosinec 2016
Poděkujte uživateli Lucie J.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Baštova zmrzlinárna, si také prohlíželi

Už jste navštívili Baštova zmrzlinárna? Sdílejte své zkušenosti!