“Pěkné ”

Kuchyně: Kavárna
Vhodné pro: Barová scéna, Obchodní schůzky, Romantický
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Obědy, Snídaně, Rezervace
Recenzováno: 17. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Pěkná kavárna. Káva průměrná. Dorty krásné a výborné. Obsluha by se mohla snažit více, ale odpuštěno , bylo docela plno.

Datum návštěvy: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli 864tom_t.

Recenzováno: 15. prosince 2019

Výborné zákusky, snad nejlepší v Jičíně (sami si je pečou) a velmi dobrá káva, milá obsluha. Jen trošku postrádám chybějící nabídku filtrované arabiky, ale zbytek = skvělé. V méně vytížených časech výborné místo na práci s notebookem, wifi funguje bez problémů.

Poděkujte uživateli lucie313.
petragronska, Public Relations Manager v zařízení Cafe-Cafe, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 16. prosince 2019

Asi pujde o omyl, nase kavarna se nachazi v Praze.

Recenzováno: 14. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Jedna z nejlepších kaváren. Krásné prostředí s vřelou atmosférou. Skvělá káva a báječný bezlepkový, čokoládový dort. Sympaticka obsluha. Navštívili jsme již několikrát a vždy jsme byli velmi spokojeni.

Poděkujte uživateli 606bobj.
petragronska, Public Relations Manager v zařízení Cafe-Cafe, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 16. listopadu 2019

Moc dekujeme za Vase skvele hodnoceni, jsme radi, ze se Vam u nas libilo, a budeme se tesit priste!

Recenzováno: 17. října 2019 prostřednictvím mobilu

Chodíme do Café už léta na dorty a vždy jsme maximálně spokojeni. Perfektní obsluha a servis. A výborná káva.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Vadim K.
petragronska, Public Relations Manager v zařízení Cafe-Cafe, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. října 2019

Moc dekujeme za Vase skvele hodnoceni, tesi nas, ze se Vam zde libi!

Recenzováno: 16. října 2019 prostřednictvím mobilu

Spíš snobské prostředí, ale s velkou kvalitou. Zašli jsme s přáteli na kafe, které bylo výborné, což platí i o dezertu. Zvolil jsem větrník a to byla dobrota, cena vyšší (99 Kč), ale je to celkem porce na tom talíři. Vedle na stole se zase podávalo polední menu, které vypadalo velmi dobře. Věřím, že i posezení u drinku zde bude mít skvělou atmosféru. Každý se zde najde to svoje!

Poděkujte uživateli Q1137OTtom_p.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Cafe-Cafe, si také prohlíželi

Už jste navštívili Cafe-Cafe? Sdílejte své zkušenosti!