Recenzováno: 3. září 2015 prostřednictvím mobilu

Hotel jsme navštívili díky Slevomatu. Byl krásný, čistý, obsluha příjemná a snídaně formou bohatých švédských stolů. Kajuta Romantic byla krásná, trochu menší, ale splňovala účel. Pozoruhodný byl výřez mezi umyvadlem a zrcadlem, který spojoval toaletu a koupelnu. To by mohlo někoho stydlivého zaskočit. V letních měsících bylo menším problémem větší množství komárů na pokoji, byl totiž v podpalubí a okno bylo asi jen cca 20 cm nad hladinou.

Datum pobytu: srpen 2015, cestoval(a) v páru
1  Poděkujte uživateli Jana F.
Recenzováno: 21. srpna 2015

Příjezdová cesta - hrůza. Velké výmoly, nepořádek.
Snídaně až od 8. hodiny. Přišli jsme v 8:20, studená míchaná vajíčka, studené párky, plus klasika šunka, sýr, jogurt, ale potěšila trocha zeleniny. V 8:45 už žádné pečivo krom chleba.
Jídlo v restauraci neodpovídá ceně. Za hlavní chod dáte i 400 Kč a dostanete jen průměr. Ale obsluha v restauraci ochotná. Stůl si musíte rezervovat nejlépe dopoledne, odpoledne již mají rezervace plné a máte smůlu.
Na horní palubě každý večer soukromá akce, takže na romantické posezení po večeři zapoměňte. Upozorní Vás na to při rezervaci ubytování? Samozřejmě že ne.
My jsme zde první den "chytli" akci, kdy byla zabraná celá loď, včetně restaurace, která pro ubytované hosty otevřela až v 8 večer. Když jsme v 8 šli na večeři, recepční nás odmítla s tím, že mají plno a nemáme rezervaci. Ano, na kartičce to píšou, holt jsme si toho nevšimli a na nutnost rezervace nás neupozornili.
Druhý den jsme si tedy, již poučeni, udělali hned ráno rezervaci na večeři. 15 minut před jejím plánovaným začátkem volá recepční, že mají plno a máme přijít o půl hodiny později. :)
Pokoj musíte opustit do 10. hodiny. Chcete-li výlet lodí, odjezd je v 10:50. Horní paluba otevírá v 11 hodin. Restaurace je od 10. hod. uzavřená, neb zrovna připravují svatbu. Požádáte recepční, zda můžete zůstat na pokoji déle... kyselé úsměvy, neochota, ale nakonec milosrdně souhlasí s tím, že můžeme na pokoji zůstat do 10:30.
Pokoje čisté, ale okno plné pavučin, i zevnitř. Martace lehce proleželé. Silně se do pokoje přenáší hluk z chodby, když někdo prochází kolem.
Internet pomalý a vypadává.
Takže: na firemní akci asi dobré, ostatně mají je tu prý skoro každý den, jen nechtějte, aby sem šli zaměstnanci pěšky.
Na soukromý pobyt nic moc, byli jsme tu poprvé a naposled. Potkáte-li tu firemní akci, pak končíte a budete velmi zklamáni.

• Datum pobytu: srpen 2015, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli kamilju.
Recenzováno: 2. srpna 2015

Dostali jsme voucher na ubytovani plus tříchodové menu. Musím říct, že jsme odjížděli zklamaní. To, že když si zakoupíte pobyt přes slevový portál, a oni vás ubytují do kajuty nejnižší kategorie, jsme víceméně čekali. Kajuta cca 12m2, toaleta +sprcha. Ale budiž, vyspat se dá. Než přišla noc. Neustále cvakání kimatizace, měkké matrace a uklízečka, která na chodbě začla rachotit o půl šesté. Jídlu se nedá nic vytknout, ale připravte se na obsluhu. Jasně vám dají najevo, že zákazníci přes slev. portál pro ně nejsou zákazníci. My měli večeři objednanou na 9. hodinu. Hned po příchodu nás přesadili na místo hned u baru. Objednali jsme si v 20:55, předkrm dostali v 21:25. Na zákusek jsme čekali taky asi 10 minut, a ještě nám donesli jinou příchuť zmrzliny s tím, že ta správná jim došla - bez omluvy, bez zeptání. Objednali jsme si i kávu, kterou nám pro jistotu ani nedonesli. Takže pokud se chystáte navštívit GY přes sl. portál, tak se obrňte trpělivostí.

• Datum pobytu: srpen 2015, cestoval(a) v páru
6  Poděkujte uživateli Lukáš K.
Recenzováno: 18. října 2014

Loni jsem organizovala vánoční večírek pro 300 osob a GreenYacht musím vřele doporučit.
Vstřícnost, ochota, přizpůsobení požadavkům, domyšlení věcí, na které by člověk bez zkušenosti mohl zapomenout, skvělý catering (včetně speciálních požadavků na několik bezlepkových porcí), perfektní technické zajištění, dohled nad akcí, příznivá cena za kompletní servis k nezaplacení... Členové teamu GY jsou prostě pro organizaci akcí tohoto typu (a jistě i dalších jiných) SKVĚLÝMI PARŤÁKY ! Ještě jednou díky!!!

Tip ohledně pokoje: Kajuty s výhledem na řeku jsou kouzelné. Doporučuji Luxury cabin!
  • Datum pobytu: listopad 2013, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Mar3693Slav.
greenYacht, Manažer komunikace s hosty v zařízení GreenYacht Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. listopadu 2014

Vážená paní organizátorko,
děkujeme za vřelá slova, i když bychom to měli být spíše my, kdo by Vám měl poděkovat za uspořádání Vánočního večírku na naší palubě.
Vždy se snažíme o co nejhladší průběh akce a nadstandartní požadavky jsou nám výzvou. Pokud je akce vždy dobře naplánována, a ve Vašem případě tomu tak zřejmě bylo, není pro nás nic jednoduššího než splnit veškeré požadavky na 100%.
Doufáme, že se k nám opět vrátíte ať individuálně či z akcí podobného charakteru.
Těšíme se na Vás a za celou posádku greenYacht Prague přeje krásný den.
Ondrej Ures
concierge

Recenzováno: 1. září 2014

krásný hotel, krásné prostředí a naprosto úžasná kuchyně. rychlý přístup do centra Prahy, takže na noční romantickou procházku ideální, zároveň hotel na klidném místě, zaručuje klidný spánek. výborný, stále usměvavý personál

• Datum pobytu: srpen 2014, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Ondřej D.
greenYacht, Manažer komunikace s hosty v zařízení GreenYacht Hotel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. září 2014

Vážení hosté,
děkujeme za krásné hodnocení naší netradiční lodi! Nejvíce nás však těší, že jste si užili Váš pobyt se vším všudy. Jsme vždy šťastni, když čteme tyto řádky. Pokud někdy v budoucnosti budete chtít využít našich služeb, rádi Vás ubytujeme v některých z našich prémiových kajutách.
Za celou posádku greenYacht Prague se těší
Ondřej Ureš
concierge