“Charismatické místo ”

Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Rezervace
Okolí: Praha 2
Recenzováno: 2. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Příjemné místo spojené s historií. Nádherný interiér, pozorná obsluha, skvělá kuchyně. Kromě jídelníčku úžasná denní nabídka. Dobrá víno. Příjemné je, že je zde možné zaparkovat.

Poděkujte uživateli matanuschka1.

Recenzováno: 6. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Charismatické místo se zvonkohrou z Vyšehradské kapituly. Restaurace má turistickou a "hostinskou" část, decentně oddělené, ale umožňující 2 typy všeho, jídelníčku i obsluhy. Kuchyně je skvělá, stejně jako úprava jídla. Obsluha možná zapomíná, v které části restaurace se pohybuje, ale poměrně rychle se zorientuje. Náš pan vrchní byl pozorný a dobře radil jak s pokrmy, tak i s vínem. Za nás hodně dobrý.

Poděkujte uživateli matanuschka1.
Recenzováno: 9. září 2016

Vyšehrad v Praze nabízí místo ke spoustě zážitků a poznání. K tomu patří i prostor k odpočinku a jedno jsme navštívili a byla to restaurace
Rio's Vyšehrad. Jejich servis nabízí dobrou úroveň a slušnou nabídku jídel. Byli jsme spokojení.

Poděkujte uživateli Pavel A P.
Recenzováno: 14. prosince 2015 prostřednictvím mobilu

Velice ojedinele pojata restaurace na opravdu uchvatnem miste, ano, jidlo zde neni levne, ale urcite za to stoji, perfetni obsluha, krasne prostredi, jen postradam detsky koutek, ocenuji clenitost restaurace, ktera je umistena v nekolika mistnostech a patrech, moznost uzavrene spolecnosti. Diky

Poděkujte uživateli Jindřich N.
Recenzováno: 26. října 2015

Byli jsme spokojeni. Pan číšník se o nás hezky staral.
Jídlo bylo velmi chutné a prostředí příjemné.

1  Poděkujte uživateli Chmelda.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Rio´s Vyšehrad, si také prohlíželi

Praha, Čechy

Už jste navštívili Rio´s Vyšehrad? Sdílejte své zkušenosti!