“Charismatické místo ”

Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Rezervace
Okolí: Praha 2
Recenzováno: 2. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Příjemné místo spojené s historií. Nádherný interiér, pozorná obsluha, skvělá kuchyně. Kromě jídelníčku úžasná denní nabídka. Dobrá víno. Příjemné je, že je zde možné zaparkovat.

Datum návštěvy: prosinec 2017
1  Poděkujte uživateli matanuschka1.

Recenzováno: 6. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Charismatické místo se zvonkohrou z Vyšehradské kapituly. Restaurace má turistickou a "hostinskou" část, decentně oddělené, ale umožňující 2 typy všeho, jídelníčku i obsluhy. Kuchyně je skvělá, stejně jako úprava jídla. Obsluha možná zapomíná, v které části restaurace se pohybuje, ale poměrně rychle se zorientuje. Náš pan vrchní byl pozorný a dobře radil jak s pokrmy, tak i s vínem. Za nás hodně dobrý.

Datum návštěvy: srpen 2017
1  Poděkujte uživateli matanuschka1.
Recenzováno: 9. září 2016

Vyšehrad v Praze nabízí místo ke spoustě zážitků a poznání. K tomu patří i prostor k odpočinku a jedno jsme navštívili a byla to restaurace
Rio's Vyšehrad. Jejich servis nabízí dobrou úroveň a slušnou nabídku jídel. Byli jsme spokojení.

Datum návštěvy: září 2016
Poděkujte uživateli Pavel A P.
Recenzováno: 14. prosince 2015 prostřednictvím mobilu

Velice ojedinele pojata restaurace na opravdu uchvatnem miste, ano, jidlo zde neni levne, ale urcite za to stoji, perfetni obsluha, krasne prostredi, jen postradam detsky koutek, ocenuji clenitost restaurace, ktera je umistena v nekolika mistnostech a patrech, moznost uzavrene spolecnosti. Diky

Datum návštěvy: červen 2015
Poděkujte uživateli jind_ichn.
Recenzováno: 26. října 2015

Byli jsme spokojeni. Pan číšník se o nás hezky staral.
Jídlo bylo velmi chutné a prostředí příjemné.

Datum návštěvy: říjen 2015
1  Poděkujte uživateli Chmelda.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Rio´s Vyšehrad, si také prohlíželi

Už jste navštívili Rio´s Vyšehrad? Sdílejte své zkušenosti!