Ceske Drahy
Č. 137 z 214 zařízení v kategorii Doprava – Praha
Student

ČD, jeden obrovský ekvivalent reklam a lži, nejen že všude tvrdí jak jsou lidé spokojení, ale ještě... přečíst další informace

Recenzováno: 1. března 2020
Highzel
Praha - Krakow

Při cestě z dovolené jsme byli nuceni využít vlaku ČSD, ne však Pendolina, které bylo obsazeno... přečíst další informace

Recenzováno: 6. února 2020
Lenka Ž
Polanka nad Odrou, Moravskoslezsky Kraj, Czech Republic

Recenzováno: 24. listopadu 2019

Jeli jsme Vysočinou 9 minut a byly jsme naštvaní. Staré vozy,přecpaný, no prostě hrůza. Zpoždění 10 min.což nám ještĕ moc nevadilo. Kdyby přidali 2 až 3 vozy nikoho by to nezabilo. Jak už jsme měli jet skoro 60 min. a vidĕli jsme, že je to takhle plný, tak jsme čekali v Kutné Hoře asi 40 min.na osobák a ještě jsme přestupovali v Kolínĕ.
Jediné co bylo dobré, byla celodenni vikendová jízdenka za 300 bodů pro 2 dospělí a 3 děti (dá se i koupit).

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli Petr V.
Recenzováno: 21. listopadu 2019

České dráhy to je jistota! Otrokovice - Vídeň chtěli jsme se přidat na návštěvu HIFI výstavy, kolega si koupil zpáteční lístek za 550,-, dnes do toho samého vlaku stojí 1.300,- Takové vydírání je OK? Jsme dva, tak jedeme raděj autem. Ať žije ekologie!
Teď prý nesmíte jezdit ani z jednoho kraje do druhého...

Poděkujte uživateli Franta21.
Recenzováno: 21. listopadu 2019

Cesta do Prahy ze Zábřehu na Moravě naprosto vynikající. Jeden záchod nefunkční na druhém dvě prázdné krabičky od cigaret, zakouřeno napliváno od hokejových fanoušků kteří očividně neumí dávat prázdné plechovky od piva do koše. Jak by taky mohli když se ty koše vyklízí možná tak jednou za století. Všude bordel,hluk z reproduktorů průvodčí dělají že nic nevidí. Cestování na schodech je v pohodě, jinak ani s ČD cestovat nelze. Mohli by na ně prodávat místenky. Vlaky vržou, smrdí a topení funguje asi jen na magické zaklínadlo. O zpožděních ani nemluvě. Moc se těším na další cestu s ČD a na další podobné zážitky.

Poděkujte uživateli Trp90.
Recenzováno: 20. listopadu 2019

Každý den jsem nucen jezdit s těma hovadama. Z Červenky do Přerova. 25 km jedou i přes hodinu. 30 min zpoždění je nic, pak nestíhám přípoj a přijíždím domů z práce o dvě a více hodin později. Když se řekne ČD úplně to ve mě vaří vzteky... ČD černá díra na peníze.

Datum zážitku: listopad 2019
1  Poděkujte uživateli Naceste123.
Recenzováno: 19. listopadu 2019

Čd jsou ten nejhorší výmysl co svět viděl. Buď nepřijede v čas nebo vůbec, kvůli věčným poruchám a zpoždění.
Radsi chodit pěšky, provetrate se a ještě možná i dojdete v čas :DD

Datum zážitku: listopad 2019
1  Poděkujte uživateli Belle988.