Ceske Drahy
Č. 140 z 222 zařízení v kategorii Doprava – Praha
Zrušený spoj

Zrušení pravidelného spoje z Dejvic do Hostivic kvůli závadě lokomotivy. Zrušení nebylo nikdo... přečíst další informace

711dafnid
Minibar

Zkušenost s minibarem: chtěla jsem si u slečny objednat čaj za 15kc, měla jsem pouze 2stovku. Řekla... přečíst další informace

20v_rah

Recenzováno: 30. prosince 2019

Jezdím českými drahami vcelku často a ve většině případů jsem spokojená. S lidmi i se spolehlivostí.

Poděkujte uživateli 821ilonak.
Recenzováno: 30. prosince 2019

Dnes jsme měl se svými třemi přáteli rezervaci ve vlaku Ex 350 Západní expres z Domažlic do Prahy na místě pro čtyři osoby ve 2. třídě. Vagón ve kterém jsme měli rezervace měl místo čtyř spojených míst kupéčka s rezervovanými místy, které měli naše čísla, ale měli tam rezervaci jiné osoby. Z těchto míst nás i přes jiný vagón vyhodili osoby, jež měli na našich místech rezervaci. Rezervace nebyla tím pádem využita, peníze už nešli vrátit, neměli jsme si kam sednout. Průvodčí nám oznámil, ze neví, proč ten vagón byl odlišný. Velké zklamání i se stálým zpožděním až 30 minut! Hanba!

Poděkujte uživateli X7288NPdanielp.
Recenzováno: 30. prosince 2019

Ke konci roku jezdit vlakem je opravdu chuťovka...člověk si zaplatí rezervaci pro 4 osoby a nakonec to místo vůbec nezíská, protože již rezervovaný vagón tam zkrátka není.
Když vám průvodčí řekne, že neví, proč došlo k problému a pokrčí rameny, je pak těžké se dočkat něčeho kloudného. Ignorance na nejvyšším stupni a vyhozené peníze. Katastrofa!

Poděkujte uživateli 262terral.
Recenzováno: 25. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Je to čím dal tím horší a horší. Vlaky málokdy jezdí na čas, ráno když člověk potřebuje být na čas v práci jezdí vlaky se spozdenim, a večer když vlak dobíhá aby byl co nejdříve doma jako na potvoru jede na vteřinu přesně, anebo mají spozdeni ikdyz stojí ve stanici. Toalety nechutné, uklid mizerný. Nemá cenu si priplacet za první třídu, je tam zima, žádná Wi-Fi, sedadla jsou v podstatě stejná jen jinak barevná. Jediné plus je, ze je tam více místa, stolky a méně lidí (a dětí).
Velmi rozhořčení jsme kvůli zrušení zpatecnich jízdenek. Ať se ČD vymlouvá jak chce, je to proste jen business jak vydělat víc peněz. Když clovek dojizdi denně do práce je to pro nej i tak znatelné (ikdyz vlastním IN kartu). Co mě ale nejvíce dorazilo, je to, že tím že si teď musím koupit 2 jednosměrné jízdenky (přes aplikaci) kde si určujete i čas spojů (což dříve pri zpatecnich jizdenkach nebyl problém pokud člověk jel domu dříve), tak nyní je to problém velký, ač mám jízdenku, průvodci ji neuznala (chápu ze ona si toto nevymyslela) a musela jsem si koupit jízdenku novou! Jen proto, ze jsem jela o hodinu dříve domu protože ze se mi podařilo odejít z práce dříve. Takže já měla 2 jízdenky, do práce a z práce, a musela jsem si při zpáteční jízdě koupit další jízdenku protože jsem nejela v čas uvedeny na jízdence! Můžete mi prosím logicky vysvětlit, kdo toto vymyslel? Jizdenku zpět jsem reklamovala, takže doufám, ze mi bude řádně navrácena platba. Nemluvě tedy o tom, ze průvodčí byla extrémně neslušná a nepříjemná, ikdyz jsem ji slušně vysvětlila ze jsem vždy jezdila na zpáteční jízdenky i v dřívější čas než bylo na jizdence uvedeno, nikdy nebyl problém. Ona se mi vysmála ze toto už poslední 2 roky neplatí (zajímavé, ze dojizdim do práce několik let a nikdy s tím nebyl problém). Kdyby mi řekla a slušně vysvětlila, ze nyní se zavedením dvou jednosměrných jízdenek je možné nastoupit pouze od času co je na jizdence, neřeknu ani slovo. Paní se ale bohužel chovala velmi povýšeně a užívala si neznalost cestujících novych jízdních řádů. Kdybych se chovala já takhle v práci k lidem, už bych tam dávno nepracovala. Doufám, ze paní průvodčí, co jela 23.12. z Prahy hl.n. do Poděbrad v 19:11 se nad sebou alespoň trochu zamyslí. Má úcta.

Datum zážitku: listopad 2019
1  Poděkujte uživateli X8850SChloeXX5.
Recenzováno: 21. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

VSECHno na hovno , místa málo , proč semprodava tolik jízdenek když se sem ani tolik lidi nevejde ‍♂️

Datum zážitku: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli 283patrikl.