“Konečně jsem to mohl vyzkoušet:)”

Modrý zub Noodle bar
Kuchyně: Asijská
Vhodné pro: Obchodní schůzky
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Večeře, Obědy, Rezervace
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 26. září 2018 prostřednictvím mobilu

Konečně jsem našel čas kdy je zde málo lidi, a mohl jsem vyzkoušet nějaké jidlo. Prostředí je fajn,obsluha dost v pohodě. A jidlo chutnalo tak jak má. Takže určitě na rychlí oběd nebo večeři moc doporučuji:)

Datum návštěvy: září 2018
Poděkujte uživateli mi_ki2209.

Recenzováno: 6. června 2018 prostřednictvím mobilu

Mám rád asijskou kuchyni a byla mi doporučena na Adnělu právě tato. Už při vstupu došlo k příjemnému přivátní s dotazem, jestli preferuji sedět uvnitř, anebo na zahrádce. Bylo hezky, takže volba jasná. Šlo se ven.

Prostřední hezké, příjemné a čisté. Servis chodil pravidelně a ikdyž se střídali (jen u mne byli 3 různí) věděli o to co mám, co jsem objednal. Bylo vidět, že také jídla osobně znali a uměli doporučit. Ptám se vždy jednoduše. Co chutná Vám nejvíce a proč? Když Vám servis umí odpovědět, tak víte, že to prostě jedí a mají svůj osobní názor.

Na jídlo jsem vybral thajskou velkou polévku s vaječnými nudlemi, křupavou kachnou, sójovými klíčky, čerstvým koriandrem a jarní cibulkou. Toto jídlo není předkrm, anebo běžná polévka. Je to hlavní chod. Nikdy jsem tuto Thajskou specialitu neměl, takže neumím porovnat. Co ale porovnat můžu je kvalita surovin, síla vývaru a celkově zvolené ingredience a zeleniny. Necítil jsem žádnou umělotinu. Vše čerstvé a voňavé. Za mne poctivé domácí jídlo a kachna byla opravdu křupavá, což jsem si upřímně neuměl moc představit, jak v polévce bude fungovat dle popisu.

Malé nedostatky: Dámy u vedlejšího stolu kouřily a dostaly popelníky. Já mám elektronickou cigaretu IQOS s “vajglovým” odpadem a musel jsem si je balit do ubrousku, ikdyž servis viděl na co je používám. Ovšem na jejich obranu, měl jsem si o popelník říci a to jsem neudělal. Bylo také vidět, že ikdyž byli lidé ze servisu příjemní a snažili se, tak jsou mladí a nemá to takový ten profesionální “grif”. Podstatné ale je, že umí zdravim, umí reagovat, umí poradit a opravdu s úsměvem. To je důležitější, než profesionál, který se neumí tvářit.

Závěrem:
Servis 4/5
Čistota 5/4
Jídlo 4/5

Datum návštěvy: červen 2018
Poděkujte uživateli Kucerik.
Recenzováno: 29. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

O restauraci Modrý zub jsem hodně slyšela pozitivního, ale až nyní jsem měla příležitost si ji vyzkoušet. Jako velký znalec Thajska jsem se těšila na tradiční thajské pokrmy. Jídelní lístek je velmi obsáhlý a nabízí opravdu rozmanité možnosti. Nakonec jsem si vybrala milované zelené kuřecí curry s ryzí, které bylo velmi dobre ochuceno. Od partnera jsem ochutnala Specialitu: Modré nudle s hovězím masem, které byly také velmi dobre. Slušná nabídka vín, velmi příjemná obsluha a hezky interiér ve skvěle lokaci v centru Prahy, kousek od metra Můstek. Chválim!

Datum návštěvy: duben 2018
Poděkujte uživateli andrea_kas_blogger.
Recenzováno: 18. března 2018

V Modrým zubu jsem byla nesčetněkrát. Dřív. Teď už tam nechodím vůbec, protože mi přijde, že se kvalita jídla o dost zhoršila. Když jsem tam byla naposled, tak mi bylo z jejich kuřecího masa docela šoufl. Tak nevím, no...

Datum návštěvy: květen 2017
1  Poděkujte uživateli Anna Š.
Recenzováno: 5. února 2018 prostřednictvím mobilu

Pěkny interier restaurace,který není ani přehnaný,ani strohý jen dokresluje výborné jídlo které zde v restauraci dostanete. Máte-li radi například Udon nudle,je to pro Vás to pravé místo k návštěvě za rozumnou cenu.

Datum návštěvy: leden 2018
Poděkujte uživateli Lucie H.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Modrý zub Noodle bar, si také prohlíželi

Už jste navštívili Modrý zub Noodle bar? Sdílejte své zkušenosti!