“Příjemný večer v thajské restauraci”

Modrý zub Noodle bar
Kuchyně: Asijská
Vhodné pro: Obchodní schůzky
Možnosti stravování: Obědy, Večeře, Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 2. dubna 2019

Dlouho jsem se těšil, až se ženou a dětmi zajdu do této restaurace. Minulý týden se nám přání splnilo. Jídlo bylo velmi dobré, bohužel ale neberou karty a tak jsem si musel jít vybrat pěšky přes celé Václavské Náměstí. Obsluha příjemná, jídlo dobré, doporučuji.

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli VeselySasa.

Recenzováno: 26. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Po delší době jsem se sem opět vrátila a jsem velmi překvapena! Obsluha opravdu příjemná vstřícná milá, ochotni poradit s výběrem. Jídlo špičkové nemám co vytknout.

Datum návštěvy: leden 2019
Poděkujte uživateli 987luciek.
Recenzováno: 11. ledna 2019

Rušné prostředí, vhodné na rychlé jídlo, určitě se nehodí na přátelské posezení. Phó-bo na jedničku, thajské kari mimo realitu. Obsluha obhajuje pálivost jídla jako přirozenou vlastnost. Opravdu po třech letech života v Thajsku nemohu akceptovat. Ostré ještě neznamená thajské. Vstřícnost v podobě přídavku kokosového mléka jsme uvítali.

Datum návštěvy: leden 2019
Poděkujte uživateli Michal H.
Recenzováno: 19. prosince 2018

Potenciálně příjemný a velmi dobrý oběd pokazila špatná obsluha. Někdy člověk má čas sedět na obědě hodinu a půl, ale když jdete na nudle, tak očekáváte asi něco rychlejšího. Seděli jsme 10 minut u prázdných talířů, než je někdo odnesl, pak dalších 10, než se nám podařilo objednat placení. Na vrácení peněz jsem čekal dalších 10 minut a když jsem viděl, že dotyčný číšník nalévá někomu vodu a evidentně se věnuje jiným věcem, tak jsem to vzdal. Takže ode mě máte za včerejšek 20% spropitné, ale asi už se hned tak nevrátím.

Datum návštěvy: prosinec 2018
Poděkujte uživateli 69stepanv.
Recenzováno: 29. listopadu 2018 prostřednictvím mobilu

Chodím do této restaurace pravidelně, protože tam vaří výbornou Tom Yam Kung polévku. Dávám si ji vždy dvojitou s kopeckem ryze a mám to jako hlavní jídlo. Včera 28.11.18 jsem tam zašla na pozdní oběd, byla jsem tam kolem třetí hodiny a byla jsem hodně rozčarovaná. Objednala jsem si campari jako aperitiv, tu polévku a zazvorovy čaj. Bohužel jídlo přišlo jako první, aperitiv nikde. Když jsem se ptala u baru, bylo mi řečeno, ze si musím na pití počkat. Při tom jsem si všimla, ze na baru bylo tak 5 až 10 odložených špinavých talířů. Polévku mi donesli jinou, ale než jsem to zjistila, dala jsem si do ni část rýže. Reklamovat se mi to podařilo tak po 5 minutách, protože obsluha za barem za celou dobu nesledovala hosty, ale spíše nádobí na policich. Polévku mi vyměnili, rýži nikoliv. Při placeni jsem měla stejný problém s privolanim obsluhy, to pro změnu číšník vesele psal zprávy na svém mobilu. Účet mi tedy po cca 5 minutách přinesl, ale nevysvětlil mi, ze nezmenili markovani na správnou polévku, ale jen mi tam přidali, jakési žluté nudle. Po mem dotazu mi to pan číšník vysvětlil, cena asi odpovídala. Na to, ze tam bylo par hostů, tak velký chaos. Měla jsem dojem, ze obsluha byla v počtu dvou osob, ale celou dobu se střídali a vždy fungoval jen jeden člověk z obsluhy. Ještě ze ta polévka byla opět vynikající.

Datum návštěvy: listopad 2018
Poděkujte uživateli Irena_Irka.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Modrý zub Noodle bar, si také prohlíželi

Už jste navštívili Modrý zub Noodle bar? Sdílejte své zkušenosti!