“Nesprávný čas”

Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Večeře, Rezervace
Okolí: Praha-Zbraslav
Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Po delší době jsem s kamarádkami navštívila Barabiznu - jídlo bylo dobré, i když to uměli i lépe a personál nestíhal, vše trvalo opravdu extrémně dlouho, 30 minut po dopití vody nebyl problém čekat na další a největší velmi omezující věcí byla skupina žen, které slavily narozeniny jedné z nich a bezohledně se bavily více než rušivým způsobem k okolí a personál nezasáhl ani v nejmenším. Tentokrát to nebyla správná volba.

Poděkujte uživateli misule_pisule.

Recenzováno: 23. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Po návštěvě Barabizny se vůbec nedivím tomu, že je velký problém sehnat volné místo na večeři.. Jídlo bylo excelentní, porce neskutečné, prostředí jakbysmet a obsluha milá.. I přes totálně natřískanou restauraci jsme na jídlo čekali max. 20minut..
Už se těšíme na příště..

Poděkujte uživateli Brazdik.
Recenzováno: 10. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Nejlepší restaurace!
Kdo zde ještě nebyl, jednoznačně musí vyzkoušet. Troufám si říct, že jedno z nejlepších jídel, jaké jsem kdy měla. Doporučuji: quesadillu kuřecí i hovězí, jako předkrm zapečené tortilly (pozor, je to porce jako pro 3 lidi) a dezert churros a zmrzlina v pistáciích. Úchvatné, určitě jsme nebyli naposledy!

Poděkujte uživateli 372nelav.
Recenzováno: 29. října 2019

Na restauraci jsem slyšela pozitivní ohlasy, tak jsem možná měla velké očekávání. Za mě však zklamání. Objednala jsem si vegetariánskou quesadilu, dle jídelního lístku měla obsahovat grilovanou zeleninu, bohužel zelenina zcela syrová a neochucená, ani jinak upravená... prostě odfláknuté. Jelikož to byla narozeninová oslava, nechtěla jsem dělat "dusno" a kazit náladu u stolu, jinak bych jídlo vrátila. Nicméně jsem na to obsluhu upozornila. Maso nemohu hodnotit, ale rodina byla velmi spokojena a chutnalo jim. Také nedoporučuji chodit úplně hladový, na jídlo si celkem počkáte.

1  Poděkujte uživateli JitkaCica12.
Recenzováno: 29. září 2019

Jednoznačně doporucuju, je to autentická mexická restaurace. Mají menší ale příjemnou zahrádku. Mají chili!))

1  Poděkujte uživateli jokrny_babai.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Barabizna, si také prohlíželi

Už jste navštívili Barabizna? Sdílejte své zkušenosti!