“Mexiko”

Kuchyně: Evropská, Česká, Mezinárodní, Vinný bar
Vhodné pro: Zvláštní příležitosti, Místní kuchyně, Barová scéna, Romantický
Možnosti stravování: Večeře, Obědy, Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Malá Strana
Popis: Originální mexické jídlo a nápoje v srdci Prahy, s jedinečným prostředím pro všechny věkové kategorie, rodinu a přátelé.
Recenzováno: 7. září 2017 prostřednictvím mobilu

Už to není Barbar, ale jakási mexická restaurace. Učinil jsem dva pokusy o polední návštěvu. V jednom případě měli bez jakéhokoli vysvětlení v 11:45 zavřeno, v druhém případě měli napsáno na dveřích, že mají poruchu kuchyně. Prostě fajn restaurace

Datum návštěvy: září 2017
Poděkujte uživateli Tomas P.

Recenzováno: 1. dubna 2017

I to je Malá Strana....Pozdní oběd a ještě s malým dítětem... Není problém. Výborné jídlo (ať si dáte řízek či rybí filátko se salátem) a výborná obsuha. Doporučení od nás máte!

Datum návštěvy: březen 2017
Poděkujte uživateli ale_b228.
Recenzováno: 12. prosince 2016

Jednoho dnes jsem se rozhodl zavítat po práci do barbaru.
Byl jsem okouzlen hlavně jídlem a prostředím.
Obsluha byla také super.

Vše na 1.!

Děkuji

Datum návštěvy: prosinec 2016
Poděkujte uživateli lupol14.
Recenzováno: 12. září 2016 prostřednictvím mobilu

Byli jsme s přítelkyní na večeři a na výborném víně. Obsluha taky výborný. K jídlu jsme si dali výborne tagliatelle se špenátem a lososem se smetanovo-citronovou pěnou výborna prace. Kuchařovi Děkujeme. Urcite doporučuji. A něco málo k vínu vynikající z česky zrajicich hroznů. Rulandské bíle z vinic Vávry a vlajkovou lodí je toto víno z roku 2015.

Datum návštěvy: září 2016
Poděkujte uživateli Wyclef J.
Recenzováno: 27. dubna 2016

Po celkém milém úvodu, kdy uvítání i první objednávka pití byla v pohodě, začalo vše trochu skřípat. Na hamburger si prý počkáme cca 45 min, kuchař peče housky. Nevadí, počkáme. Předkrm tatarák byl takový nedochucený, ale ještě to šlo. Po 45 min nová aktualizace upečení housek na dalších půl hodiny. Nechceme čekat, tak objednáváme náhradní variantu kachní prsa s focaciou a flank steak. Obě jídla pod úrovní. Flank byl jak žvýkačka a prsa totál durch bez chuti a velikost trapně malá. Na naše neuspokojivé hodnocení jídla servirka reagovala nepatřičnou obhajobou kuchaře, který dělá vše skvěle a nikdo si zatím nestěžoval. No, to je divné, že i Němci u vedlejšího stolu nebyli zrovna nadšení ze zdejší gastronomie... Postupem večera se restaurace zaplňovala a servírka začala slušně plavat. Na účet jsme čekali asi 15 min, ale nově příchozí pár cizinců se za půl hodiny nedočkal ani jídelního lístku. Nás už tu nikdy neuvidí a vám to také nedoporučejeme.

Datum návštěvy: duben 2016
Poděkujte uživateli BrazdaR.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Barbar Restaurace, si také prohlíželi

Už jste navštívili Barbar Restaurace? Sdílejte své zkušenosti!