“Top!”
Recenze Čistý stůl

Čistý stůl
Okolí: Malá Strana
Popis: Snídaně, pozdní snídaně, denní menu, obědy, večeře, pozdní večeře. Otevřená kuchyň. Skvělá vína, bar s širokou nabídkou koktejlů. Wifi zdarma. Interiér lehce vzdává hold designu 30. let 20. století i dobám dřívějším a dále si jde svou vlastní, specifickou cestou.
Recenzováno: 24. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Perfektní & stylová restaurace s pohodovou atmosférou, prvotřídní obsluha. A ty ručníčky na toaletě, jo... :-)

Poděkujte uživateli HOwithLU.

Recenzováno: 24. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Bajecna restaurace, navstivili jsme ji dva dny po sobe, v obou pripadech skvela, rychla a pratelska obsluha, jidlo vynikajici za prijatelnou cenu plus jednicku s hvezdickou si zaslouzi jejich skvela domaci citronada

Poděkujte uživateli smeska s.
Recenzováno: 31. března 2018

Restauraci jsme s kamarádkami navštívily opakovaně, protože se nám zde líbí - prostředí i nabídka jídel. Vždy jsme odcházely spokojené a pochutnaly jsme si. Dýňová polévka, saláty..., co si zde dáváme, jsou naprosto skvělé a bezkonkurenční, kvalitní, čerstvé, porce slušné. Nápoje nešizené. Obsluha velmi milá (dokonce nás personál jednou zdravil i na ulici, protože si nás pamatovali). Takže se sem rády vracíme. Samozřejmě, drobné chyby lze najít, občas se stane... asi jako kdekoliv. Ceny nejsou úplně nízké. Ale porovnám-li a srovnám s ostatními podniky, tak Čistý stůl rozhodně ano - doporučuji.

1  Poděkujte uživateli BlackSara.
Recenzováno: 1. března 2018 prostřednictvím mobilu

Moc se nam u vas líbilo s přítelem jsme si užili našu večeře spolu , byli jsme spokojeně všem a číšníci byli příjemné a hodně se starala o nas Aníta .Tak už zas se těšíme na vás .

Poděkujte uživateli Evvgenia S.
Recenzováno: 6. ledna 2018 prostřednictvím mobilu

Pokud se rozhodnete jet pres pulku Prahy na snidani do tohoto podniku, tak to urcite nedoporucuji. I 20 min po oteviraci dobe nas neprijemny personal, ktery jeste stale v podniku uklizel, nepustil dovnitr a sdelil nam, at si pockame jeste dalsich 10 min venku, ze jakmile vse uklidi, tak budeme usazeni.

Poděkujte uživateli Michal M.
Hana Š, Vlastník v zařízení Čistý stůl, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. ledna 2018

Vážený pane Michale,
velice nás mrzí tato jednoznačná chyba našeho personálu. Příslušná servírka dostala výraznou pokutu. Velmi se Vám omlouváme a zveme Vás a Vaši partnerku na snídani zdarma. Prosím, ozvěte se na info@cisty-stul.cz
Hana

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Čistý stůl, si také prohlíželi

Už jste navštívili Čistý stůl? Sdílejte své zkušenosti!