“Příjemný oběd pod Petřínem”
Recenze Čistý stůl

Čistý stůl
Okolí: Praha 1 (centrum)
Popis: Snídaně, pozdní snídaně, denní menu, obědy, večeře, pozdní večeře. Otevřená kuchyň. Skvělá vína, bar s širokou nabídkou koktejlů. Wifi zdarma. Interiér lehce vzdává hold designu 30. let 20. století i dobám dřívějším a dále si jde svou vlastní, specifickou cestou.
Recenzováno: před 2 týdny prostřednictvím mobilu

Dnes jsem po čase opět navštívil tento podnik a minulém zklamání jsem byl potěšen... Troufnu si říct že chyba byla na mé straně.. Vybrat si v tomto podniku cokoliv jiného než z jejich úžasné variace palačinek a galetek je zavádějící... množství kombinací je nepřeberné a každý si najde to svoje... Není problém po domluvě upravit některou z nabídek a tím se stává i vege friendly.. Celkově příjemná atmosféra s úžasným personálem.. Jednou větou.. "Krásný kousek severní Francie pod Petřínem"

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli Peky_chef.

Kvalitní restaurace s velkým výběrem jídla. Porce jsou tak akorát, ceny přijatelné a personál přátelský. Navštivte toto místo, nebudete litovat.
Čerstvé a čisté místo pro strávení dne s rodinou nebo přáteli v harmonii!

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli kboom21.

Navštěvujeme toto místo celou rodinou, alespoň jednou to týdne, a vždy nám tu parádně vyhověj a poradí s výběrem.

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli Marie13213.
Recenzováno: před 2 týdny prostřednictvím mobilu

Moc se mi tu líbí. Bydlím celkem daleko a nemohu tuto restauraci navštěvovat často, ale pokud má cesta míří do Prahy vždy do této restaurace zajdu.

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli Ссылки д.

Chutná restaurace. Narazil jsem na ní čistě náhodou, ale teď ji navštěvuji pravidelně. Je to moje nejoblíbenější restaurace. Vřele doporučuji

Datum návštěvy: prosinec 2018
1  Poděkujte uživateli soneywer s.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Čistý stůl, si také prohlíželi

Už jste navštívili Čistý stůl? Sdílejte své zkušenosti!