“Hospoda na Žižkově”

Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Snídaně, Pozdě v noci, Donáška, Rezervace
Okolí: Žižkov
Recenzováno: 31. prosince 2019

Žižkovskou hospůdku jsem navštívila zcela náhodně 30.prosince, nejsem pivař, ale nabídka min. deseti druhů piv se mi zdá docela široká. Upoutala mě příjemná atmosféra, úžasně dlouhá otevírací doba včetně provozu kuchyně, stylový interiér - podle mě pravá žižkovská pivnice, a zejména velmi ochotný, rychlý a pracovitý personál. Nečekejte gastronomický zážitek, ale jídelní lístek má slušný výběr české kuchyně, minutek, zeleninových salátů i chuťovek k pivu. Ochutnala jsem cmundu pro kaplicku - česká klasika, obrovská porce, místo piva několik červených svařáků (standard) a velmi dobrou kávu.
Negativně mě překvapilo sociální zařízení, proto nedávám 5*.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Martina H.

Recenzováno: 26. prosince 2019

Tuto restauraci jsem navštívil opět po roce a musím přehodnotit ze 4* na 5*. Pochutnáte si zde na dobrých pivech (nabídka je opravdu široká a často se mění), či skvělém jídle. Jídlo je opravdu chutné (zkusil jsem hovězí rumpsteak a byl dobře připravený a ochucený) a porce slušné. Stinnou stránkou je vyšší cena a to jak jídel tak i piva ("masitá" jídla začínají cca na 200 korunách), ale na pražské poměry celkem OK. V 21.30, 23.30 a 1:30 jsou happy hours kdy jsou určité panáky se slevou. Velkou předností této restaurace je dlouhá otvíračka (během dní jako Silvestr se snad dokonce jede nonstop). Prostory jsou velké, obsluha tentokrát byla fakt rychlá a pohotová, asi jediné co bych vytknul jsou záchody, ty jsou sice čisté, ale na celou (velkou) restauraci je jediná kabinka a pár pisoárů - minimálně pro pánské osazenstvo. Rozhodně ale tento podnik stojí za návštěvu

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli macdobytek.
Recenzováno: 26. října 2019

Restauraci jsem navštívil včera večer po delší době. Bohužel jsem zažil velké zklamání. Objednali jsme si k pivu z nabídkového menu "tlačenku světlá, cibule". Cena 99,-Kč. Jídlo na kterém snad i ten největší "kuchař - nýmand" nemůže nic zkazit. U sadu nás ale přesvědčili, že bohužel může. Přinesli nám talíř, na které pod vrstvou cibule tlačenka nebyla ani vidět - tlačenky bylo minimálně o polovinu méně než bylo avizováno v jídelníčku. Za to vše vynahradili cibulí a pořádnou dávkou octa. Za svůj život jsem navštívil hodně restaurací, ale tohle byla ta nejhorší tlačenka s cibulí, kterou jsem kdy viděl. Takovou vám nedají ani v té nejhorší nádražní restauraci na konci světa ...
Musím říct, že dříve jsem chodil do této restaurace často. Od tohoto zážitku, kdy jsem si ani na pivu nepochutnal, se jí budu vyhýbat velkým obloukem. Myslím, že úroveň jídla pití a obsluhy šla od mé poslední návštěvy velmi dolů ...

Poděkujte uživateli Květoslav B.
Recenzováno: 24. října 2019

Hospoda pro pivo, sezení i venku, velký Jídelní lístek, ale strava na velký hlad ano, vzhledem k donáškové službě jídla bych očekávala lepší chuť i domáčtější styl

Datum návštěvy: leden 2019
1  Poděkujte uživateli evzat.
Recenzováno: 11. července 2019

Pivnice s takovou tou typicky hospodskou atmosférou, skvělá žebra, super pivo. Výhodou je, že restaurace je tak obrovská, že si většinou sednete i bez rezervace. :-)

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli Tert167.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pivnice u sadu, si také prohlíželi

Už jste navštívili Pivnice u sadu? Sdílejte své zkušenosti!