“Poslední návštěva ”

Vhodné pro: Romantický
Možnosti stravování: Venkovní posezení
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 9. února 2018 prostřednictvím mobilu

Čaj i zmrzlina vždy výborné,
obsluha taky, vždycky jsme odcházeli velmi spokojeni. Včera bylo ale něco špatně a to mě donutilo hvězdičku odebrat. Při příchodu nás nikdo nepozdravil a nevšímal si nás, sedli jsme si tedy ke stolečku a čekali na meníčka. Nakonec jsme si pro ně museli dojít. S očividnou nevolí nám je přinesl pán z obsluhy, který se usmál teprve když jsem mu přišla zaplatit. Jinak čaje mají vynikající a Matcha zmrzlinu ještě lepší. Návštěvu rozhodně doporučuji, jen se preventivně obrňte, kdyby tam byl tento pán.

Poděkujte uživateli HouKacka.

Recenzováno: 29. prosince 2017

Vysoký výběr dobrých a kvalitních čajů s ochotnou obsluhou a výbornou atomsférou. Po dvou návštěvách se místo stalo oblíbeným podnikem.

Poděkujte uživateli Vojtěch L.
Recenzováno: 26. listopadu 2017

Do čajovny chodím už více jak pět let. Kvalita nabízených čajů je na vysoké úrovni. Několikrát jsem i poseděl a dal si čaj. Prostředí je příjemné, klidné. Ale už si kupuji sypaný čaj jenom s sebou. Hvězdu dolů, dávám z těchto důvodů:
- nikdy jsem nedostal vzorek zdarma (oproti jiným čajovnám) Ve světě je to normální. Dokonce to píše pan Valter v knize "Vše o čaji", kterou tam prodávali.
- jednou jsem byl svědkem situace, kdy obsluhující (tváří se jako vedoucí - něco přes 40 let) mi navažoval čaj a přišel za ním další kolega, že by chtěl " dát slevu štamgastům" načež mu tento pán odpověděl " je to nutné "...." jo, chodí tady pravidelně"...zrovna tento pán "vedoucí" vždy s naprostou přesností na miligram, naváží čaj. Nebojte se, nedostanete ani lístek čaje navíc :-)
- tento pan " vedoucí" mě jednou odradil, abych si tam nesedal a raději si koupil čaj na váhu a šel. Když jsem se jej ptal na přípravu Oolongu - mluvil se mnou tak arogantně, že je přece všechno tak jasné, že jsem nabyl dojmu, abych už tam nikdy neseděl. Ťakže už tam nesedím a na nic se neptám. Ale jak píšu, mladší kolegové jsou super a v pohodě.
Takže bych doporučil : dávejte vzorky zdarma, a každému.
Pokud hledáte skutečně kvalitní čaj, tento podnik je dobrá volba.

Poděkujte uživateli 528petrd.
Recenzováno: 17. srpna 2017

Vodnice, jídlo, pití, lokace super. Ale obsluha? Doufám, že pán měl jenom špatný den, protože jeho jednání bylo příšerné. Když jsem mu při odchodu doporučila, ať se příště chová k zákazníkům líp, bylo mi na oplátku doporučeno, abych příště zkusila jinou čajovnu. Asi poslechnu.

Poděkujte uživateli Vilma Š.
degustator74, Manažer v zařízení Dobra Cajovna, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 11. října 2017

Dobrý den, děkujeme za recenzi našeho podniku, krátce po přečtení jsem situaci velmi kriticky probral s obsluhou, která sloužila 17.8., ale nejsme si jistí, zda jste byla ten den u nás, neboť jsme nikdy v čajovně na Václavském náměstí nevedli dýmky, tyto mají jen v Dobré čajovně v Ostrovní ulici. V každém případě dohlédnou na to, aby se obsluha ve všech směrech zlepšila. Krásné dny podzimu!
čajovník Hubert

Recenzováno: 21. prosince 2015

Otvírací doba jen do 9, ale výborné čaje, obsluha poradí, ceny stále dobré na toto centrální místo. Dobré na rande.

1  Poděkujte uživateli FREDDYQ65.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Dobra Cajovna, si také prohlíželi

Už jste navštívili Dobra Cajovna? Sdílejte své zkušenosti!