“Promoce”

Kuchyně: Evropská, Česká
Vhodné pro: Místní kuchyně, Zvláštní příležitosti, Romantický
Možnosti stravování: Večeře, Pozdě v noci, Snídaně, Obědy, Rezervace
Recenzováno: 15. července 2017

Objednali jsme si promoční menu a byli jsme spokojeni. Ceně odpovídala kvalita a navíc v porovnání s mnoha restauracemi v centru Prahy jsme se dobře najedli i napili.

Poděkujte uživateli brozovah.

Recenzováno: 21. června 2017

Vynikající restaurace, skvělá obsluha, skvělé, jednoduché jídlo. Výběrová vína. Příjemný interiér bez rušivých prvků. Přesto, že v So večer bylo plno, na nic se nečekalo, žádné napětí, vřele doporučuji

Poděkujte uživateli Pavel P.
Recenzováno: 4. února 2017 prostřednictvím mobilu

U Betlémské kaple málo na sebe poutajicí, ale uvnitř velmi příjemné místo. Pozorná obsluha, dobrá kuchyně, příznivé ceny. Rádi se vrátíme

Poděkujte uživateli matanuschka1.
Recenzováno: 16. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Tuto restauraci jsme navštívili na základě převážně kladných recenzí a nutno říct, že jsme nelitovali. Interiér s klenutými stropy je útulný. Obsluha byla příjemná a ochotná. Jídla mám oběma velmi chutnala (skvělé pečené kachní stehno) a evidentně byla připravena z čerstvých surovin (výborný salát s marinovaným lososem). Co se týká vína je rozhodně z čeho vybírat a skvělý byl i výrazný čtrnáctistupňový Březňák.
Celkově velice příjemný večer v centru Prahy - mohu jedině doporučit!

1  Poděkujte uživateli Jan B.
Recenzováno: 2. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Báječná restaurace s českou i mezinárodní kuchyní.Překvapil nás mile,také velký výběr vín.Manželka měla báječný steak s pepřovou omáčkou a já vynikající kachnu a Dornfelder od pana Krause se k tomu skvěle hodil.interiér je velmi útulný a obsluha milá a nápomocná co se jídla i vína týká.Není co dodat:-)

Poděkujte uživateli Jan B.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Století, si také prohlíželi

Už jste navštívili Restaurace Století? Sdílejte své zkušenosti!