“Dobré jídlo za moc peněz”

La Bottega Linka
Okolí: Nové Město
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 6. září 2017

Pěkný interier, skvělá obsluha, kvalita jídla výborná. Jen ty ceny jsou na tento formát restaurace opravdu přemrštěné.

Poděkujte uživateli reniti.

Recenzováno: 24. července 2017

Krásný a útulný interiér, skvělá obsluha (jako omluvu za malé nedopatření jsem dostala dezert na účet podniku). Pro mě jednoznačně gurmánský zážitek, budu se sem vracet!
Bohužel (bohudík?:-) není vhodná pro děti...

Poděkujte uživateli Kristyna86.
Recenzováno: 11. července 2017

Velmi dobré jídlo , příjemná obsluha a krásné prostředí pro slavnostní oběd nebo večeři.. . Ceny trošku vyšší , kvalita dobrá !

Poděkujte uživateli enric01971.
Recenzováno: 1. června 2017 prostřednictvím mobilu

Osobne nemam rad tyto formaty restauraci, nicmene dobrou restauraci tvori predevsim dobry personal a ten zde urcite najdete. Jidlo bylo za me prumerne. Z predchozich recenzi vyplyva, ze je zde jidlo skvele, nicmene ja neschledavam rozdil mezi levnejsi variantou restaurace. Brambory v popelu si predstavuji jinak a co se tyce musli sv. Jakuba bych mel velke vyhrady. I presto davam restauraci velky pocet, protoze by si nezaslouzila byti prumerem mezi hodnocenim ostatnich restauraci.

Poděkujte uživateli Dušan D.
Recenzováno: 1. června 2017

Z první návštěvy jsem byla nadšená, co se týče interiéru, kvality a chuti jídla, atmosféry a milého a přátelského personálu. Druhou návštěvu nám znepříjemnila otrávená obsluha. Sama pracuji ve službách a vím, že je teď téměř všude problém sehnat příjemný a schopný personál, proto Vám dám příště ještě šanci a věřím, že nepříjdete o zákazníky jen díky někomu, koho práce evidentně ani nebaví.

Poděkujte uživateli Vendula G.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo La Bottega Linka, si také prohlíželi

Už jste navštívili La Bottega Linka? Sdílejte své zkušenosti!