“Vynikající kuchyně i prostředí ”

Namaste India Indian Restaurant
Okolí: Libeň
Okolí: Libeň
Recenzováno: 30. března 2019 prostřednictvím mobilu

S přáteli navštěvujeme pravidelně indické restaurace v Praze. Tato restaurace má jednoznačně nejlepší kuchyni i obsluhu. Bezproblémové parkování a velmi autentické prostředí. Vřele doporučujeme!

Poděkujte uživateli TomasZvara.

Recenzováno: 29. března 2019 prostřednictvím mobilu

Mám rád pálivé a exotické jídla a tady mi hodně zachutnaly. V pár indických restauracích jsem už jedl, ale tahle mi připadá nejlepší.

Poděkujte uživateli trojas33.
Recenzováno: 23. března 2019 prostřednictvím mobilu

Vyborne jídlo a sympatická obsluha. Za me nejlepší indická restaurace v Praze! Rozhodne doporučuji a určitě přijdeme zase!

Poděkujte uživateli VeronikaK1055.
Recenzováno: 14. března 2019 prostřednictvím mobilu

Spokojenost, milý a ochotný personál, vynikající jídlo i pití. Byli jsme zde s přáteli a při projednávání jsme nebyli ničím rušení.

Poděkujte uživateli margycovic.
Recenzováno: 14. března 2019

Opravdu milá obsluha, budete se opravdu cítit jako doma a v kuchyni vykouzlí, co vám na očích vidí. :) Doporučuji!

Poděkujte uživateli Journey782816.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Namaste India Indian Restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili Namaste India Indian Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!