“Levon Ter-Ghazaryan”

Namaste India Indian Restaurant
Okolí: Libeň
Okolí: Libeň
Recenzováno: 7. dubna 2019

Vynikající jídlo. Do indických restaurací často nechodím, ale tato byla naprostá jednička. Velmi nám zde chutnalo a obsluha byla dokonalá.

Poděkujte uživateli Levon_Ter-Ghazaryan.

Recenzováno: 30. března 2019 prostřednictvím mobilu

S přáteli navštěvujeme pravidelně indické restaurace v Praze. Tato restaurace má jednoznačně nejlepší kuchyni i obsluhu. Bezproblémové parkování a velmi autentické prostředí. Vřele doporučujeme!

Poděkujte uživateli TomasZvara.
Recenzováno: 29. března 2019 prostřednictvím mobilu

Mám rád pálivé a exotické jídla a tady mi hodně zachutnaly. V pár indických restauracích jsem už jedl, ale tahle mi připadá nejlepší.

Poděkujte uživateli trojas33.
Recenzováno: 23. března 2019 prostřednictvím mobilu

Vyborne jídlo a sympatická obsluha. Za me nejlepší indická restaurace v Praze! Rozhodne doporučuji a určitě přijdeme zase!

Poděkujte uživateli VeronikaK1055.
Recenzováno: 14. března 2019 prostřednictvím mobilu

Spokojenost, milý a ochotný personál, vynikající jídlo i pití. Byli jsme zde s přáteli a při projednávání jsme nebyli ničím rušení.

Poděkujte uživateli margycovic.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Namaste India Indian Restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili Namaste India Indian Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!