“Absolutní spokojenost”

Namaste India Indian Restaurant
Okolí: Libeň
Okolí: Libeň
Recenzováno: 15. dubna 2019

Výborné indické a nepálské jídlo, obsluha příjemná. Jídlo rychle i v době obědů, kdy bývá plná restaurace. Příznivé ceny.

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli Hana M.

Recenzováno: 13. dubna 2019

Jídlo je tu vynikající! Chodíme sem s kamarády na obědy a pokaždé si pochutnáme. Miluji indickou kuchyni a v Praze je tato indická restaurace jedna z nejlepších. :)

Poděkujte uživateli Kuretoma.
Recenzováno: 7. dubna 2019

Vynikající jídlo. Do indických restaurací často nechodím, ale tato byla naprostá jednička. Velmi nám zde chutnalo a obsluha byla dokonalá.

Poděkujte uživateli Levon_Ter-Ghazaryan.
Recenzováno: 30. března 2019 prostřednictvím mobilu

S přáteli navštěvujeme pravidelně indické restaurace v Praze. Tato restaurace má jednoznačně nejlepší kuchyni i obsluhu. Bezproblémové parkování a velmi autentické prostředí. Vřele doporučujeme!

Poděkujte uživateli TomasZvara.
Recenzováno: 29. března 2019 prostřednictvím mobilu

Mám rád pálivé a exotické jídla a tady mi hodně zachutnaly. V pár indických restauracích jsem už jedl, ale tahle mi připadá nejlepší.

Poděkujte uživateli trojas33.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Namaste India Indian Restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili Namaste India Indian Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!