“Oběd”

Namaste India Indian Restaurant
Okolí: Libeň
Okolí: Libeň
Recenzováno: 4. ledna 2020

Skvěle jídlo. Měli jsme rajčatovou polévku, která byla fakt dobře ochucená. Placky jsme měli plněné bramborem a sýrem. Mňam!

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli adulenka.

Recenzováno: 2. ledna 2020

Velice příjemné posezení a výborné jídlo. Přijdeme znovu. :-) Obsluha milá ( lepší domluva v aj, ale to nebyl problém).

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli Bobert17.
Recenzováno: 31. prosince 2019

Před časem jsem navštívila tuto restauraci a byla jsem mile překvapena nabídkou i milým a ochotným personálem. Rozhodně stojí za návštěvu. Taktéž jejich pobočka v Palackého ulici v Praze 1, kterou jsem měla možnost poznat před několika dny je naprosto úchvatná. :-)

Poděkujte uživateli LidaHorakova.
Recenzováno: 22. prosince 2019

Skvělá kuchyně a lilie na záchodě!!!! Byl to zalžitek mít večeři v téhle restauraci ;) nejvíc mi chutnali cibulové kuličky

Poděkujte uživateli LacoHudec.
Recenzováno: 15. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Super jídlo, příjemná obsluha, epesní Plzeň. V klidu, v pohodě. Přes obědy trošku nacpáno, ale v podstatě bez chyby. Vřele doporučuji.

Poděkujte uživateli _JN_.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Namaste India Indian Restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili Namaste India Indian Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!