“Zasnoubení našich přátel 😄”

U Malířů 1543
Kuchyně: Evropská, Francouzská, Česká
Vhodné pro: Zvláštní příležitosti, Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Malá Strana
Recenzováno: 14. října 2017 prostřednictvím mobilu

Vynikající místo, příjemná a profesionální obsluha. Nemohli jsme zvolit lepší restauraci na zasnoubení našich přátel.
A jídlo!!! Mňam

Poděkujte uživateli Pavel Z.

Recenzováno: 7. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Restauraci jsem navštívil s přítelkyní. Prostředí je více než příjemné, malby na stěnách jsou uchvacující. Obsluhu i jídlo hodnotím na 1 s *. Jídlo spojovalo zajímavé kombinace a z restaurace jsem odcházel najedený. Ještě bych doporučil po jídle nějakého panáka whiskey, mají skvělý výběr. Určitě se sem rád vrátím!

1  Poděkujte uživateli Dino A.
Recenzováno: 22. ledna 2017

Příjemné prostředí, skvělé jídlo , super obsluha, spokojenost nejvetší !!
všem doporučuji !
a už se těším na další navštěvu :D

2  Poděkujte uživateli Jakub H.
Recenzováno: 22. listopadu 2016

Měli jsme úžasný zážitek, v klidu a pohodě. Restaurace u Malířů je nejen výborný gastronomický zážitek, ale je to i místo pro příjemné posezení v atmosféře Malé strany. Prostředí restaurace Vás příjemně pohltí a přenese do jiné doby.

1  Poděkujte uživateli JaroslavSchwarz.
Recenzováno: 20. listopadu 2016

skvělá obsluha, výborná francouzská kuchyně a víno v nádherné restauraci, ve staré Praze kousek od Karlova mostu a Malé Strany

1  Poděkujte uživateli Blanka S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Malířů 1543, si také prohlíželi

Už jste navštívili U Malířů 1543? Sdílejte své zkušenosti!