“Skvele”

U Malířů 1543
Kuchyně: Evropská, Francouzská, Česká
Vhodné pro: Zvláštní příležitosti, Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Praha 1 (City Center)
Recenzováno: 27. června 2018 prostřednictvím mobilu

Byli jsme na veceri ve dvou. Dali jsme si degustacni menu s vinnym parovanim. Jednou vetou proste excelentni.. jidlo, vino a servis za jedna! Doporucuji

Datum návštěvy: červen 2018
Poděkujte uživateli Patrik L.

Recenzováno: 6. března 2018 prostřednictvím mobilu

Vzala jsem zde kamarádku na narozeniny aby si užila trochu luxusu a samozřejmě jsme nebyly zklamané. Jsem sice zvyklá na rychlejší servis, ale v takovémto podniku by to bylo asi nemístné. Pánové číšníci byli perfektní profesionálové a kamarádce zařídili i malý dortík se svíčkou. Moc děkuji. Mělo to kýžený efekt. Restaurace každopádně na rande jako stvořená.

Datum návštěvy: březen 2018
Poděkujte uživateli Denisa002.
Recenzováno: 4. března 2018 prostřednictvím mobilu

Servis, jídlo, prostředí, vše dokonalé. Stojí za návšťevu. Skvělý výběr vín. , ceny jsou odpodstatněné od kvality servisu a surovin. Highly recommended!!

Datum návštěvy: březen 2018
Poděkujte uživateli Vaclav M.
Recenzováno: 24. února 2018

Bývala to v době našich studií jedna z nejlepších restaurací v Praze, tak jsme se chtěli přesvědčit, zda tomu tak je i po mnoho letech, byli jsme velice spokojeni

Datum návštěvy: únor 2018
Poděkujte uživateli Helena E.
Recenzováno: 25. října 2017

Návštěvou této restaurace zažijete úžasný gastronomický zážitek, který nikde jinde v dnešní době již nezažijete. Výborné degustační menu, které si dejte spárovat s víny. Oceňuji, že párovaná vína byla velmi kvalitní a skvěle se hodila k jednotlivým pokrmům. Velice milý personál, který Vám detailně popíše všechny chody. Vřele doporučuji tuto restauraci navštívit. !!!

Datum návštěvy: srpen 2017
Poděkujte uživateli 59zuzanab.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Malířů 1543, si také prohlíželi

Už jste navštívili U Malířů 1543? Sdílejte své zkušenosti!