“Maureruv stul”

Vhodné pro: Místní kuchyně, Zvláštní příležitosti
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Praha 1 (centrum)
Recenzováno: 12. července 2019

Na veceri jsme byli v ramci akce Maureruv stul a prekonalo to vsechny nase ocekavani. Jidlo byly neskutecne pochoutky a obsluha se o nas vzorne starala. Na zaver nam bylo predstavena moznost "denniho menu" a urcite se teto akce zucasnime

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli frantisekh2019.
umaliru1543, Manažer v zařízení U Malířů 1543, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. července 2019

Vážený pane Františku,
velmi nás těší, že jste si v rámci rezervačního projektu Maurerův stůl vybral právě naší restauraci. Z Vašich slov máme nesmírnou radost a jsme rádi, že Vás naše gastronomická nabídka oslovila.
Pevně věříme, že nám zachováte přízeň i do budoucna.
Za celý tým restaurace U Malířů 1543 přejeme příjemné dny a budeme se těšit opět na viděnou.

Recenzováno: 8. července 2019

Tato restaurace si zaslouží označení skrytý klenot! Kousek od Malostranského náměstí můžete zažít gastronomické nebe hodné michellinské restaurace. Jídlo je perfektní a navíc jej podtrhuje skvělý servis a opravdu rozsáhlý a skvěle zásobený vinný sklep!

Datum návštěvy: červen 2019
2  Poděkujte uživateli S4625KGpavelk.
umaliru1543, Manažer v zařízení U Malířů 1543, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. července 2019

Dobrý den, vážený hoste,
velmi Vám děkujeme za zpětnou vazbu, která nás všechny velmi potěšila. Jsme rádi, že jste v naší restauraci strávil příjemné chvíle včetně gastronomického zážitku a pevně věříme, že k nám opět brzy zavítáte. My se rozhodně budeme těšit opět na viděnou.
S přáním příjemných dnů, tým restaurace U Malířů 1543

Recenzováno: 25. března 2019

předražená restaurace co si hraje na top kuchyni, ne že by to tu nestálo za nic, ale s ohledem na ceny to bylo fakt slabé, obsluha zpruzelá

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli pavel717.
Miloslav F, Manažer v zařízení U Malířů 1543, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 31. května 2019

děkujeme Vám za Vaší návštěvu u nás v restauraci.
Vážíme si každé recenze, kterou host pomůže vedení restaurace se směřováním našeho provozu.
Pokud nám dáte ještě někdy šanci tak budeme velice rádi.
Můžete ochutnat například naše tříchodové obědové menu za velice příjemnou cenu 590Kč.
Miloslav Frídl

Recenzováno: 18. února 2019 prostřednictvím mobilu

Nenápadná restaurace, která předčila naše očekávání. Všem určitě doporučuji. Skvělá obsluha a perfektní jídlo, nádherný interiér, který má své kouzlo!

Datum návštěvy: únor 2019
1  Poděkujte uživateli lukin2812.
umaliru1543, Manažer v zařízení U Malířů 1543, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 17. června 2019

Vážený hoste,
velmi Vám tímto děkujeme za zpětnou vazbu, která nás nesmírně potěšila.
Pevně věříme, že k nám opět brzy zavítáte. Pravidelně obměňované sezónní menu rozhodně stojí za ochutnání.
Ještě jednou děkujeme a budeme se těšit opět na viděnou.
S přáním příjemných dnů, tým restaurace U Malířů 1543

Recenzováno: 11. února 2019

Restauraci jsme navštívili poprvé v zimě 2019. Díky velmi útulnému prostředí jsme se cítili příjemně. Interiér je krásný a personál skvělý, profesionální. Náš pan číšník nám povykládal o historii podniku a celou dobu byl vstřícný a velmi milý. Skvělá vína, výborné prosecco. Určitě se budeme vracet.

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli Soňa P.

Vážená paní Soňo,
ze všeho nejdříve Vám nesmírně děkujeme za Váš komentář, který nás všechny velmi potěšil. Jsme moc rádi, že Vás oslovilo nabízené menu i unikátní prostředí naší restaurace a pevně věříme, že k nám opět brzy zavítáte.
Za celý tým restaurace U Malířů 1543 přejeme krásné dny.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Malířů 1543, si také prohlíželi

Už jste navštívili U Malířů 1543? Sdílejte své zkušenosti!