“Na každou návštěvu se těším”

Terasa U Zlaté studně
Kuchyně: Evropská, Česká
Vhodné pro: Místní kuchyně, Obchodní schůzky, Romantický, Zvláštní příležitosti
Možnosti stravování: Obědy, Snídaně, Večeře, Pozdě v noci, Donáška, Rezervace
Okolí: Hradčany a Letná
Recenzováno: 15. července 2017

Restaurace má nejkrásnější výhled na Prahu a zároveň skvělou kuchyni. Navštěvuji ji několikrát do roka a ještě nikdy mne ani v detailu nezklamala :-) Je to jistota a zároveň zážitek

Jaroslav B, z Prahy 3

Poděkujte uživateli jaroslavbarvir.
Michal M, Manažer v zařízení Terasa U Zlaté studně, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. července 2017

Milý Jaroslave,

velmi děkujeme za Váš komentář, kterého si velmi vážíme stejně jako vaší loajality :)
Těšíme se na Vaši další návštěvu!
Krásný den přeji,

Recenzováno: 10. července 2017

Navštívili jsem tuto restauraci s tím, že ochutnáme degustační menu (a já včetně vinné degustace). Jídla byla naprosto úžásná a co musím vyzdvihnout je perfektní výběr vína k danému jídlu. Těžko vyzdvihnout jedno jídlo, protože opravdu všechna byla vynikající. Nádherný výhled na Prahu společně s tímto gastronomickým zážitkem, který je ale umocněn i bezchybným servisem ze strany zaměstanců této restaurace, nám poskytl možnost strávit opravdu nezapomenutelný večer v této restauraci.

Poděkujte uživateli Jaroslav H.
Michal M, Manažer v zařízení Terasa U Zlaté studně, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. července 2017

Milý Jaroslave,

velmi děkujeme za Váš komentář a hodnocení, z kterého máme velkou radost!
Jsme velmi rádi, že Vám u nás chutnalo a byli jste spokojení s naší nabídkou vín, kterou pečlivě k jednotlivých chodům vybíráme.
Krásný den přeji,

Recenzováno: 4. května 2017

Návštěva této restaurace byl neopakovatelný zážitek. Určitě se vrátím na večeři a jsem si jistá, že to bude stát za to.

1  Poděkujte uživateli Kristina Z.
Michal M, Manager v zařízení Terasa U Zlaté studně, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 5. května 2017

Vážená Kristino Z,

mnohokrát Vám osobně děkuji za Váš příspěvek na tento populární cestovatelský portál. Jsme rádi nejen za Vaši návštěvu, ale to, že jsme Vám mohli připravit příjemný kulinářský zážitek. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

S úctou

Recenzováno: 18. února 2017

Restaurace je vyhlášená svojí kvalitou, která se i při naší návštěvě opět potvrdila. Nádherné místo, výborná kuchyně, profesionální personál. Návštěvu této restaurace určitě doporučuji.

Poděkujte uživateli Aleš D.
Michal M, Manažer v zařízení Terasa U Zlaté studně, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. března 2017

Vážený Aleši D,

Děkujeme za Váš pozitivní feedback, a za slova chvály na adresu naší kuchyně a personálu. Věřím že Vás budeme moc opět brzy přivítat.

S přátelským pozdravem,

Recenzováno: 16. února 2017

Vynikající jídlo, servis, prostředí, klidná část s úžasným výhledem. Zde si zákazníka váží a hlavně vědí co servírují a stojí si za tím. Doporučujeme na 100%!

Poděkujte uživateli 12dent2017.

Vážený 12dent2017,

děkujeme za Vaše pětihvězdičkové hodnocení. Jsme potěšeni že jste byl u nás 100% spokojen, a doufáme že Vás brzy budeme moci opět přivítat.

S přátelským pozdravem,

Director of Operations

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Terasa U Zlaté studně, si také prohlíželi

Už jste navštívili Terasa U Zlaté studně? Sdílejte své zkušenosti!