“Nezapomenutelný večer”

Vhodné pro: Místní kuchyně, Zvláštní příležitosti, Romantický, Obchodní schůzky
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Večeře, Snídaně, Obědy, Donáška, Rezervace
Okolí: Hradčany a Letná
Recenzováno: 28. září 2018 prostřednictvím mobilu

Navštívit vaši restauraci pro mne, jako fanouška gaateonomie, bylo snem, který jsem si včera konečně splnil. Souhrou náhod jsme obdrželi poukaz na tříchodovou večeři. Upřímně jsme s přítelkyní byli trochu nervózní, protože to pro nás byla první návštěva podniku na takové úrovni, ale vše z nás spadlo díky úžasné obsluze. Nevím co chválit dříve jestli fenomenální výhled na Prahu, profesionální, milou a neuvěřitelně pozornou obsluhu a nebo jídla u kterých jsem nemohl věřit tomu, že je možné udělat něco tak dokonalého. Určitě Vaší restauraci v budoucnu opět navštívíme, protože na včerejší zážitek budeme dlouho vzpomínat. Děkujeme!

Poděkujte uživateli Lukáš L.
Michal M, Manažer v zařízení Terasa U Zlaté studně, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. října 2018

Milý Lukáši,

velmi děkujeme a velmi si vážíme Vašeho komentáře! jsme velmi rádi, že jsme naplnili Vaše představy a že se Vám u nás líbilo.
Věříme, že vás zase brzy uvidíme.

Recenzováno: 20. září 2018 prostřednictvím mobilu

Opět musím zdůraznit a napsat,že do jiné restaurace už nechodím.Tentokrát jsme s kamarádkou dorazily na váš steak a zároveň oslavit mé narozeniny.Krásný vyhled na osvetlenou Prahu je samozřejmě něco nezapomenutelneho,ale gastronomické kousky také.Opět velká pochvala do kuchyně a hlavně číšníkům.Vynikající doporučení vína,milé překvapení,prostě opět vše na výbornou.Je vidět,že vaši práci děláte s láskou.

Poděkujte uživateli JanaARO.

Milá Jano,

jsme moc rádi, že jste k nám opět zašli v tak vážený den! Jsme rádi, že jste byli spokojeni a už teď se na Vás těšíme opět za rok :)
Krásný den a hodně štěstí a zdraví přejeme!

Recenzováno: 27. srpna 2018

Úžasný a nezapomenutelný večer. Vynikající obsluha, atmosféra, jídlo, čistota a výhled. Číšník s velkým Č Karel a všichni z jeho směny byli absolutně dokonalí. Příjemní profesionálové, které jsem dlouho nezažila. Celou dobu doplňovali pečivo, víno, vodu, vysvětlovali všechny pokrmy, speciality a chovali se velice přátelsky a mile. Velká gratulace restauraci za ně!! Jídlo je gastronomické porno. Vše je v naprosté čistotě a výhled dokonalý. Tento večer jsem si se snoubencem absolutně užila a moc za něj děkuji. Kdybych byla Rockefeler, chodím sem každý večer:-) Každopádně všem velice doporučuji a moc ráda přijdu znovu. Klaním se před konceptem a zařízením této dokonalé restaurace!

Poděkujte uživateli Lucie P.
Michal M, Manažer v zařízení Terasa U Zlaté studně, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 31. srpna 2018

Milá Lucie,

velmi nás Váš komentář potěšil! Jsme velice rádi, že jste spolu se snoubencem byli takto spokojeni!
Věříme, že vás zase brzy uvidíme :)

Recenzováno: 23. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Výhled není nutné komentovat. Ohromující kulisa. Personál milý. Nicméně si nejsem jistá, zda opravdu znají, z čeho se pokrmy skládaji. Zeptala jsem se a odpověď neodpovídala tomu, co jsem následně na talíři obdržela. Zároveň diskuze o vínech nebyla na úrovni profesní znalosti. To mě fakt překvapilo. Poslední věc, která mě překvapila bylo nedoplňovaní pečiva. Po snědeni prvního kusu již žádný další nabídnut nebyl ani k predkrmu. Možná to je moderní forma servirovani, ale hlasuji pro doplňování. V některých restauracích se nabízí k rybě rybí příbor. Zde ne. Jídlo bylo krasně naservirované. Ryba neměla křupavou kůžicku, ale jinak byla dobra. Polévka Tom yum byla moc dobrá, i když jiná, než jsem čekala. Předkrm - mušle sv. Jakuba mě zklamaly. Mám je moc rada, ale už jsem jedla mnohem chutnejši úpravy. A dezert z čaje matcha byl zajímavý. Měla jsem vysoké očekávání a možná proto hodnocení vyznívá kritičtěji.

Poděkujte uživateli 809michaelab.

Milá Michalo,

velmi děkujeme a vážíme si Vaší reakce. Vždy se snažíme, aby naše služby byly vždy 150%, někdy se ale asi chyba vloudí a moc nás mrzí, pakliže jste nebyla plně spokojena. Věříme, že třeba napříště si u Vás reputaci vylepšíme.
Hezký den přeji,

Recenzováno: 10. srpna 2018

Děkuji za krásný večer a úžasný kulinářský zážitek .Skvělá obsluha, doporučení menu apod,o výhledu na Prahu ani nemluvím...ale největší pecka bylo jídlo - bomba

1  Poděkujte uživateli JanaS1311.
Michal M, Manažer v zařízení Terasa U Zlaté studně, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. srpna 2018

Milá Jano,

i my děkujeme za krásný komentář a hodnocení.

Director of Operations

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Terasa U Zlaté studně, si také prohlíželi

Už jste navštívili Terasa U Zlaté studně? Sdílejte své zkušenosti!