“Návštěva v rámci GRF 2019, dokonalost...”

Terasa U Zlaté studně
Kuchyně: Evropská, Česká
Vhodné pro: Romantický, Zvláštní příležitosti, Obchodní schůzky, Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Snídaně, Večeře, Obědy, Donáška, Rezervace
Okolí: Hradčany a Letná
Popis: Restaurace s překrásným výhledem na Prahu se vyznačuje nejen delikátní kuchyní a mistrovskými díly šéfkuchaře Pavla Sapíka, ale také překrásnou střešní terasou, která láká k obědům, večeřím či posezením u sklenky vína. Hosté mohou v letních měsících využívat i soukromý vstup do královských zahrad Pražského hradu přímo ze střešní terasy. Restaurace se nachází ve 4. patře hotelu Golden Well (U Zlaté studně), odkud se přesvědčíte, že Praha je skutečně stověžatá.
Recenzováno: 2. března 2019

Opět jeden z nejlepších zážitků. Všechny chody byly vynikající, obzvlášť naprosto úžasné ceviche z pražmy a dezert kávová espuma. Výborně zvolená vína k jednotlivým chodům. Úžasné výhledy z terasy. Skvělá, ochotná a milá obsluha. Doobjednali jsme si i nápoje za velmi příznivé festivalové ceny. Nemáme vůbec žádné výhrady. Z letos navštívených degustací to bylo jedna z absolutně nejlepších. Právem 1.místo v žebříčku.

Poděkujte uživateli Z2503OEmartink.
Michal M, Manažer v zařízení Terasa U Zlaté studně, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. března 2019

Milý "Z2503OEmartink",

velmi děkujeme za skvělý komentář! Jsme moc rádi, že Vám u nás chutnalo a velmi si vážíme Vašeho ocenení! :)

Recenzováno: 1. března 2019

Děkujeme moc za vynikající oběd v ramci GRFestivalu. Jídlo vynikající obsluha milá a všímavá. Oproti loňsku musím opravdu ocenit milou obsluhu, která zvládala i ročního prcka u vedlejšího stolu. Loňský rok jsme navštívili restauraci s třínedělním miminem, které ani nekvíklo a přesto nám personál dával najevo, že tam opravdu nepatříme (což samozřejmě i k velikosti restaurace chápu), ale příjemný zážitek to nebyl. Krásný výhled, snad nejhezší v Praze :-) se sluníčkem nám byl bonusem.

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli Martina L.

Milá Martino,

velmi děkujeme za krásný komentář a recenzi. Jsme moc rádi, že jste k nám po roce opět zavítali a těšíme se zase příští rok :) i když otevřeno máme celý rok a za měsíc otevíráme naši úžasnou terasu, na které všechno tak skvěle chutná! :)

Recenzováno: 25. února 2019 prostřednictvím mobilu

Prostředí, servis, menu i obsluha byly srovnatelné s pobytem na 5* zámořské lodi.
Děkujeme a určitě přijdeme znovu

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli Dusan V.
Michal M, Manažer v zařízení Terasa U Zlaté studně, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 26. února 2019

Milý Dušane,

velmi děkujeme za skvělé hodnocení, kterého si velmi vážíme.
Hezký den přeji,

Recenzováno: 7. února 2019

Restauraci jsem opět navštívila v rámci GRF a opět bylo vše dokonalé! Jídlo bylo vynikající, velmi milá a všímavá obluha, výborné napárování vín ke každému chodu, krásné prostředí. Restauraci určitě ještě navštívím.

Datum návštěvy: leden 2019
Poděkujte uživateli Jindřiška Š.
Michal M, Manažer v zařízení Terasa U Zlaté studně, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 15. února 2019

Milá Jindřiško,

velmi děkujeme za krásný komentář a hodnocení.
Těšíme se na Vaši další návštěvu.

Recenzováno: 30. ledna 2019

Úžasné místo s vynikajícím jídlem a atmosférou. Je to skvělé místo, kde se zastavíte na oběd nebo večeři na cestě do nebo z hradu.

Datum návštěvy: prosinec 2018
Poděkujte uživateli Milena k.
Michal M, Manažer v zařízení Terasa U Zlaté studně, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. února 2019

Milá Mileno,

velmi děkujeme za krásnou recenzi!
Hezký den přeji,

Direcrtor of Operations

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Terasa U Zlaté studně, si také prohlíželi

Už jste navštívili Terasa U Zlaté studně? Sdílejte své zkušenosti!